Bleep Bleep 1.0.5653.37678 Alpha

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja Bleep jest komunikatorem nastawionym na ochronę prywatności. Program został stworzony przez twórców aplikacji BitTorrent, korzysta on z komunikacji peer-to-peer w celu zaoferowania tajności. Komunikator oprócz wymiany wiadomości tekstowych pozwala również na wykonywanie połączeń telefonicznych. Wszystkie są zabezpieczone przed podsłuchaniem.

Ochrona użytkowników opiera się na szyfrowaniu danych, a także komunikacji bezpośredniej pomiędzy nimi. Po zainstalowaniu aplikacja wymaga utworzenia nowego konta, lub sparowania z kontem już istniejącym. Nowe konto wymaga podania adresu email bądź numeru telefonu. Do sparowania z istniejącym kontem konieczne jest otworzenie komunikatora na innym urządzeniu i zeskanowanie odpowiedniego kodu QR. Urządzenie zostanie automatycznie połączone z kontem i zarejestrowane w bezpiecznej sieci. Główne okno wyświetla listę kontaktów, udostępnia także ich wyszukiwarkę. Prawa część została poświęcona treści wiadomości. Aplikacja umożliwia przeglądanie historii połączeń, a także dodawanie nowych znajomych. Możemy to zrobić za pomocą ich adresu email, numeru telefonu, lub klucza publicznego (w formie kodu QR lub tekstu). Aplikacja pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, możliwe jest także wykonywanie połączeń telefonicznych z użytkownikami sieci.

Ustawienia komunikatora pozwalają na zmianę nicka, przeglądanie informacji o koncie, a także importowanie kontaktów z skrzynki adresowej z konta Gmail. W ustawieniach znajdziemy także funkcję dodawania nowego urządzenia, oraz czyszczenia historii wiadomości. Program jest udostępniany za darmo. Producent udostępnia wersję dla Windows, Mac OS X, a także Androida.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!