Box Sync Box Sync 4.0.8009

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Box Sync to aplikacja kliencka usługi wirtualnego dysku Box.com, pozwalająca na automatyczne synchronizowanie danych pomiędzy komputerem a zewnętrznymi serwerami w chmurze.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala na przechowywanie w bezpłatnym pakiecie wirtualnego dysku 10 GB danych. Dane synchronizowane są pomiędzy specjalnym folderem tworzonym podczas instalacji Box Sync a serwerami ulokowanymi w chmurze obliczeniowej. Usługa nie ogranicza w żaden sposób rodzaju przechowywanych danych, umożliwiając upload dokumentów, zdjęć, multimediów itp., których rozmiar pojedynczego pliku nie przekracza 250 MB.

Box Sync jest narzędziem niemalże bezobsługowym. Wszystkie operacje, tj. przenoszenie i usuwanie danych z wirtualnego dysku odbywa się za pośrednictwem katalogu lokalnego My Box Files.

Niestety funkcjonalność aplikacji jest bardzo uboga i pozwala jedynie na ustalanie limitów transferu pobierania/wysyłania danych. Foldery uwzględniane w procesie synchronizacji oraz udostępnianie i współdzielenie katalogów konfigurować można jedynie z poziomu interfejsu webowego usługi w oknie przeglądarki internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!