Brain It On! - Physics Puzzles 1.6.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Brain It On! to relatywnie trudna gra logiczna, wykorzystująca fizykę i możliwość rysowania po ekranie. Zadaniem gracza jest narysować taki kształt, który wykona zadanie na danej planszy w odpowiednim czasie i odpowiednią liczbą kształtów.

Na kolejnych planszach w grze trzeba rozwiązywać różne zadania, jak przesuwanie piłek, przewracanie obiektów, umieszczanie jednego w drugim, wyjmowanie przedmiotów z misek i tym podobne. Zadaniem gracza jest rysowanie kształtów, które tego dokonają, przy czym zdarza się, że na części planszy rysować nie można. Kształty poddają się prawom fizyki, mają własną masę, moment, środek ciężkości i prawidłowo reagują na przyciąganie ku dołowi planszy.

Podczas rysowania kształtów spore znaczenie ma precyzja, więc polecamy granie na tabletach.

Rozwiązując zagadki zyskujemy dostęp do kolejnych poziomów. Jeśli gracz utknie, może obejrzeć reklamę, by zyskać wskazówki. Poza tym gra jest darmowa.

W grze można też stoczyć potyczkę z innym graczem i rozwiązywać tę samą łamigłówkę na czas. Każdy turniej trwa minutę. W aplikacji znajdują się także rankingi i system punktowania najlepszych graczy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Brain It On! – Physics Puzzles na weekend. Zaraz sprawdzimy, co umiesz z mechaniki

10
24.09.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Brain It On! – Physics Puzzles. To świetna gra logiczna, łącząca zagadnienia z fizyki z możliwością rysowania na ekranie urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Głównym zadaniem gracza jest nakreślenie takiego przedmiotu, który swoim kształtem, wielkością oraz ciężkością zapewni wykonanie danej misji. Obiekty poddają się prawom fizyki, mają własną masę, środek ciężkości i prawidłowo reagują na przyciąganie ku dołowi planszy. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczenie czasowe, a także liczba ruchów, które możemy wykonać dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy