Brain It On! - Physics Puzzles Brain It On! - Physics Puzzles 1.6.137

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Brain It On! to relatywnie trudna gra logiczna, wykorzystująca fizykę i możliwość rysowania po ekranie. Zadaniem gracza jest narysować taki kształt, który wykona zadanie na danej planszy w odpowiednim czasie i odpowiednią liczbą kształtów.

Na kolejnych planszach w grze trzeba rozwiązywać różne zadania, jak przesuwanie piłek, przewracanie obiektów, umieszczanie jednego w drugim, wyjmowanie przedmiotów z misek i tym podobne. Zadaniem gracza jest rysowanie kształtów, które tego dokonają, przy czym zdarza się, że na części planszy rysować nie można. Kształty poddają się prawom fizyki, mają własną masę, moment, środek ciężkości i prawidłowo reagują na przyciąganie ku dołowi planszy.

Podczas rysowania kształtów spore znaczenie ma precyzja, więc polecamy granie na tabletach.

Rozwiązując zagadki zyskujemy dostęp do kolejnych poziomów. Jeśli gracz utknie, może obejrzeć reklamę, by zyskać wskazówki. Poza tym gra jest darmowa.

W grze można też stoczyć potyczkę z innym graczem i rozwiązywać tę samą łamigłówkę na czas. Każdy turniej trwa minutę. W aplikacji znajdują się także rankingi i system punktowania najlepszych graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!