r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CCleaner ma nowy dom – Avast właśnie przejął Piriform

Strona główna AktualnościBIZNES

Nieczęsto informujemy o branżowych zakupach, ale dla tym razem musimy zrobić wyjątek. Niezwykle popularny program do porządkowania dysku, CCleaner ma nowego właściciela.

Producent CCleanera, firma Piriform, została bowiem właśnie przejęta przez Avasta. Dowiedzieć można się tego z komunikatu opublikowanego na oficjalnym blogu Avasta. O tym, jak ważna jest to decyzja niech świadczą liczby – CCleaner jest wykorzystywany przez 130 mln użytkowników, z czego 15 mln korzysta z niego na Androidzie. Warto zwrócić także uwagę na dane z naszej bazy – CCleanera pobrano z niej 14,7 mln razy.

Oprócz liczb i deklaracji o najwyższej trosce o użytkowników, Avast przedstawił także plany na najbliższą przyszłość. Rewolucji nie będzie: produkty Piriform będą rozwijane niezależnie od pakietu Avasta. Sam Avast nie zamierza zaś rezygnować z własnych odpowiedników CCleanera, które pozostaną składnikiem pakietu.

r   e   k   l   a   m   a

Jedynym skutkiem przejęcia Piriform przez Avasta ma być na razie rozszerzenie obecności pierwszej korporacji w Londynie, gdzie operuje Piriform. Najnowszą wersję zarówno oprogramowania antywirusowego Avast, jak i CCleanera, znajdziecie oczywiście w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.