r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

C-Dogs SDL 0.6.2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

C-Dogs SDL to bezpłatna strzelanka w dawnym stylu, kiedy w czasach świetności gier 2D nikt jeszcze nie myślał o trzech wymiarach. Wystarczył w miarę nowoczesny rzut z góry na akcję, a dla urozmaicenia i utrudnienia tak zwana mgła wojny, czyli bohater nie widział tego, co przesłaniały mu elementy otoczenia. Dawny cichy hit wydano w końcu jako projekt open source, co pozwoliło na jego usprawnienie oraz rozwinięcie produkcji.

Galeria programu

Zabawa może odbywać się na kilka osób przed jednym komputerem albo w ramach którejś z wielu kampanii tutaj dostępnych. Wiernie odtworzono między innymi etapy z kultowego Dooma. Rozgrywka sprowadza się oczywiście do eliminowania wrogów. Modyfikujemy wygląd własnego twardziela, dobieramy mu uzbrojenie, a potem ruszamy do boju. Oko cieszą specjalnie mocno rozpikselowane efekty graficzne rodem z DOS-a.

Nie każdemu oczywiście taki archaiczny styl musi pasować, twórcy pomyśleli dlatego o ulepszeniach obrazu. Obsługiwane są wysokie rozdzielczości. Da się wybrać proste skalowanie, dzięki czemu oprawa nie traci na swoim pierwotnym uroku, albo którąś z opcji wygładzania obrazu. C-Dogs świetnie nadaje się na domowe turnieje maniaków komputerowych. Zapewnia świetną rozrywkę, słodki chaos oraz niezapomniane akcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #2 15.04.2016 18:14

Strzelanka w dawnym stylu, fajna.

  #1 23.12.2015 18:36

Hmmmmmm........... Pierwsze skojarzenie.....? Alien Breed na Amisi. Ale dlaczego?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.