CM Browser CM Browser 5.22.21.0051

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

CM Browser to z pozoru bardzo prosta przeglądarka internetowa dla Androida. Szybko okazuje się, że wrażenie prostoty jest budowane przez bardzo minimalistyczny i elegancki interfejs, sama aplikacja posiada natomiast wiele przydatnych funkcji. Ważniejsze z nich to funkcja tłumaczenia stron internetowych, a także dodatkowe opcje związane z bezpieczeństwem, które zapewnią spokojne przeglądanie zarówno na telefonie jak i smartfonie.

Główne okno aplikacji przedstawia wyszukiwarkę (domyślnie Google), ikony szybkiego dostępu, a także listę najczęściej przeglądanych stron. Przeglądarka obsługuje przeglądanie stron w oddzielnych kartach. Podręczne dolne menu uruchamiane za pomocą jednego z przycisków pozwala na przejście do wszystkich najważniejszych funkcji. Użytkownik może przeglądać historię odwiedzanych witryn, a także zapisywać je i grupować w zakładkach. CM Browser pozwala na import zakładek z Chrome lub z wbudowanej w Androida przeglądarki. Program posiada własny, niezależny manager pobierania plików.

Dodatkowe funkcje zawarte w przeglądarce od Cheetah Mobile pozwalają na zwiększenie wygody: uruchamianie stron w trybie komputerowym, tłumaczenie ich na język rodzimy, uruchamianie trybu pełnoekranowego, a także przekazywanie dalej przy pomocy systemowego mechanizmu udostępniania. Dużą zaletą CM Browser jest dbałość o bezpieczeństwo użytkownika. Oprócz podstawowej opcji przeglądania stron w trybie prywatnym oferuje także dodatkowe: ochronę przed śledzeniem, bezpieczne pobieranie plików, a także automatyczne blokowanie witryn próbujących dokonać oszustwa.

Aplikacja posiada rozbudowane ustawienia. Pozwalają one np. na usuwanie danych tymczasowych, zarządzanie dostępem do lokalizacji użytkownika, a także sterowaniem funkcją wcześniejszego wczytywania stron internetowych. Możliwe jest wybranie domyślnej wyszukiwarki, a także zmiana rozmiaru tekstu i pobieranie obrazków tylko przy połączeniach za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Aplikacja jest udostępniana za darmo, posiada interfejs w języku polskim, choć spolszczenie nie jest kompletne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowa,po polsku,szybka,estetyczna,funkcjonalna,sugestywna-przy wpisywaniu.
Nie dostrzegłem.
ocena użytkownika
10.09.2015 18:25 • Recenzja do wersji 5.20.06

Schludny i obszerny interfejs zawiera pasek łatwo zamiennej wyszukiwarki:Google,Yahoo,Bing,Yandex,Amazon i inne silniki.Kwadratowe, wielkie,konfigurowalne przyciski skrótów do najczęściej odwiedzanych stron.U dołu interfejsu oddzielone paskiem funkcje: do przodu,wstecz,start oraz zakładki ulubionych z możliwością importu.Opcja bezpiecznego pobierania oraz funkcja blokady(przed śledzeniem).Pasek u góry interfejsu jest miejscem na URL.Tłumacz Google,możliwość przełączania do pełnego ekranu i przejście do trybu inkognito uzupełniają całość.Polecam.