COVID-19 Monitor COVID-19 Monitor 4.8

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

COVID-19 Monitor to niewielki gadżet na pulpit systemów Windows Vista / 7 / 8 / 10, który dostarcza podstawowych informacji o zakażeniach koronawirusem na świecie i w poszczególnych krajach.

W głównym okienku wyświetlane są sumaryczne informacje o liczbie zakażonych, zmarłych z powodu koronawirusa oraz wyzdrowiałych. Dane te dotyczną całego świata i w opcjach konfiguracyjnych możemy w tym miejscu umieścić dane z USA (niestety brak Polski). Z kolei informacje o poszczególnych krajach znajdziemy po kliknięciu przycisku 'View by country'.

Użytkownicy systemu Windows 8 i 10 chcący skorzystać z gadżetu muszą uprzednio zainstalować narzędzie Windows Desktop Gadgets, które wprowadza w tych środowiskach obsługę gadżetów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!