r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Camtasia Studio 5.0

Strona główna Aktualności

Firma TechSmith Corporation wydała kolejną wersję aplikacji Camtasia Studio za pośrednictwem której można tworzyć wszelkiego rodzaju prezentacje i demonstracje szkoleniowe.

Camtasia Studio umożliwia przechwytywanie zawartości tego, co dzieje się na pulpicie komputera (lub jego części) wraz z głosem lektora do pliku video. Przechwycony materiał możemy następnie dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Tak przygotowany materiał może być z łatwością opublikowany w wielu formatach: AVI, Macromedia Flash (SWF), Macromedia Flash Video (FLV), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE).

W wersji 5.0 znaleźć można wiele usprawnień i kilka nowych opcji. Z tych ciekawszych wymienić należy funkcję SmartFocus, która pozwala na nagrywanie obrazu w obrębie, którego występuje jakieś działanie. Autorzy zadbali również o blogerów, którzy mają teraz możliwość wysyłania gotowych prezentacji na swoje serwery bezpośrednio z poziomu aplikacji Camtasia Studio. Poza tym od wersji 5.0 możliwa jest edycja projektów przy 30 klatkach na sekundę. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta.

Najnowszą wersję aplikacji Camtasia Studio 5.0.0 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie prezentacji i demonstracji

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.