Cannon Hero Must Die Cannon Hero Must Die 2.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cannon Hero Must Die to prosta i bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Rozgrywka polega na umiejętnym operowaniu wyrzutnią rakiet, by unieszkodliwić jak największą liczbę przeciwników.

W tej grze bardzo ważna jest celność. Postać, którą kierujemy, uzbrojona jest w wyrzutnię rakiet. Na jej drodze stoją przeciwnicy, rozmieszczeni na filarach o różnej wysokości. Każdego wroga należy się pozbyć jednym strzałem, a pocisk odpalimy, dotykając ekranu. Tutaj kryje się jednak duża trudność, bo trzeba ekran nacisnąć dwukrotnie i na tyle precyzyjnie, by dobrze wymierzyć tor lotu pocisku. Jeśli spudłujemy, wróg odpowie nam ostrzałem, a jego uderzenia zawsze są celne.

Gra ma ciekawą, przyjemną dla oka szatę graficzną, która przypomina tę znaną np. z komiksów. Do tego dochodzi przyjemna oprawa dźwiękowa, która wspólnie z grafiką nadaje grze Cannon Hero Must Die specyficznego, żartobliwego charakteru.

Każdy trafiony przeciwnik oznacza, że zdobędziemy złote monety. Są one potrzebne do tego, by odblokować dostęp do kolejnych postaci w grze, np. starca z bazooką.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!