Castorama Castorama 1.12.42

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Castorama to oficjalna aplikacja sieci marketów z asortymentem budowlanym Castorama. Za jej pomocą przejrzymy wszystkie produkty w ofercie firmy, a także zrobimy zakupy online odbierając kupione produkty w wybranym sklepie Castoramy.

Po zainstalowaniu programu, czeka nas nieco dłuższa lektura. W pierwszym kroku trzeba bowiem zapoznać się z regulaminem korzystania z aplikacji i zaakceptować go. Następnie możemy zarejestrować się w sklepie internetowym (używając do tego celu adresu e-mail, a także konta na Facebooku lub Google) lub zalogować się. Można też korzystać z aplikacji jako gość, ale wówczas nie będziemy mieli dostępu do niektórych funkcji, m.in. zakupów online oraz porównywania produktów.

Na ekranie głównym wyświetlają się informacje w trzech kategoriach: polecane (z aktualnościami od Castoramy i trwającymi promocjami), Kategorie (tutaj znajdziemy spis produktów oferowanych przez sieć) oraz Gazetka (z najnowszymi ulotkami i gazetkami promocyjnymi Castoramy). Każdy produkt opatrzony jest dużym zdjęciem i opisem, specyfikacją techniczną oraz recenzjami osób, które go kupiły. Towar możemy też zapisać na liście zakupów (te możemy wykorzystać podczas wizyty w sklepie stacjonarnym, a także udostępniać je innym osobom) albo zapakować do wirtualnego koszyka i sprawdzić cenę, a także podobne produkty. Aplikacja pozwala zrealizować zakupy przez internet: skompletować zamówienie, opłacić je i wybrać sklep, w którym odbierzemy towary.

W menu bocznym aplikacji, wysuwanym z lewej strony, znajdziemy wyszukiwarkę sklepów Castoramy, inspiracje do remontów i prac meblarskich w domu lub w ogrodzie, a także kategorie tematyczne, według których pogrupowano ofertę Castoramy: Budowa, Instalacja, Wykończenie, Ogród, Narzędzia i Artykuły oraz Urządzanie. To pozwala wygodnie wyszukać te produkty, które są nam potrzebne w zależności od charakteru prac remontowych, do których się przymierzamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!