Bugtracker - wieści z frontu...

Lisek z pomocą reszty teamu cały czas pracuje nad Waszymi zgłoszeniami. Warto więc wspomnieć o kolejnych poprawkach i modyfikacjach, które zostały zaimplementowane.

Bachus zgłaszał problem z potencjalnymi manipulacjami w komentarzach. Chodziło o zmiany w komentarzach jakie może nanieść autor już po odniesieniu się do tegoż komentarza przez innych userów. Sugestia: ograniczyć możliwość edytowania swego komentarza do 5 minut albo blokada edycji po pojawieniu się odpowiedzi na komentarz. Oczywiście pojawiały się również inne koncepcje. Nie chcemy tworzyć państwa policyjnego, edycja pozostała więc nieograniczona lecz każdy edytowany komentarz został opatrzony informacją o dacie i godzinie ostatniej zmiany. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie się sprawdzi, zobaczymy.

darek719 zgłosił problem zaginionych odznak, oczywiście Lisek uporał się z tym szybko. Gowain natomiast zgłosił brak możliwości ponownego zaproszenia do znajomych osoby wcześniej ze znajomych usuniętej. Teraz już niestałość uczuć nie niesie ze sobą złych konsekwencji. Dodajemy, usuwamy, dodajemy itd...

Semtex zapragnął powiadomień o zmianie statusu zgłoszeń. Jak chciał, tak ma ;) Autor zgłoszenia od dziś dostaje powiadomienie o każdej zmianie statusu.

Usunęliśmy również szereg pomniejszych błędów. Pracujemy oczywiście stale w multitaskingu, tak jak wspominałem niebawem pojawi się również postęp w zdobywaniu odznak, status „ukończone” osiągnie ponadto cały szereg drobnych (co nie znaczy, że nieznaczących) zgłoszeń.

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia...