Cerebro 0.2.8

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cerebro to otwarte narzędzie do wygodnego przeszukiwania plików i Internetu, uruchamiania programów i automatyzacji. Program wzorowany był na znanym z macOS Spotlight, ale ma nieco inne możliwości – podaje wyniki wyszukiwania z lokalnego komputera, a także wykorzystuje wyszukiwarkę Google i tłumacza Yandex. Program można rozszerzać wtyczkami, by dodać kolejne źródła wyszukiwania.

Cerebro działa zupełnie jak Spotlight, ale pod wieloma względami jest praktyczniejszy. Można z jego pomocą szybko przeszukiwać Internet (Google), tłumaczyć słowa (Yandex Translate), znajdować fragmenty kodu (Stack Overflow), filmy (IMDB), wykonywać obliczenia, przeliczać waluty, uruchamiać programy, przeszukiwać kontakty i pliki, a nawet emoji adekwatne do sytuacji. Wszystko zależy od tego, jakie wtyczki zostaną zainstalowane. Nie jest też większym problemem tworzenie własnych wtyczek.

W ustawieniach można wybrać skrót klawiszowy, który uruchomi Cerebro. Program może mieć jasną lub ciemną skórkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #1 22.05.2018 11:39

Wydaje się fajne na pierwszy rzut oka, ale żyje własnym życiem. Strasznie dużo wszystkiego na raz, wyniki nie do końca przewidywalne. Niezbyt elastycznie podchodzi do nazw exe, które lepiej po angielsku wpisywać. Jakieś komunikaty o błędach w Jawie po drodze itp. Dla cierpliwych. Ja nadal będę się trzymać Labrysa na domowe potrzeby.

Autor edytował komentarz w dniu: 22.05.2018 11:40