r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Certyfikacja Autodesk coraz popularniejsza w Polsce

Strona główna Aktualności

Autodesk, znany producent między innymi profesjonalnych rozwiązań do projektowania CAD, chwali się rosnącą popularnością swojego programu certyfikacyjnego w Polsce. W pierwszych miesiącach dostępności programu w naszym kraju potwierdzenie wiedzy w zakresie produktów firmy uzyskało już blisko 50 studentów i wykładowców Politechniki Krakowskiej. Zdecydowana większość z nich może pochwalić się tytułem na poziomie Professional.

Program Certyfikacji Autodesk działa w Polsce od października zeszłego roku i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród inżynierów i projektantów, jak i studentów. W ramach programu można uzyskać certyfikat na poziomie Associate lub Professional w zakresie AutoCAD, Autodesk Inventor, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Revit Architecture, Autodesk Maya i Autodesk 3ds Max Design. Kursy i egzaminy dla AutoCAD dostępne są w języku polskim, dla pozostałych w języku angielskim.

Co dają certyfikaty? Tak jak w przypadku innych certyfikacji branżowych, poza możliwością dogłębnego poznania danej technologii, certyfikat jest czytelną informacją dla pracodawców o posiadaniu wiedzy na pewnym poziomie. Same certyfikaty, niepoparte solidną wiedzą, nie są naturalnie wiele warte, ale często to właśnie ich posiadanie — jako zwieńczenie edukacji — sprawia, że osoba ubiegająca się o dane stanowisko jest znacznie lepiej postrzegana w procesie rekrutacji. Zwykle też samo przygotowanie do zdania odpowiednich egzaminów jest pretekstem do poznania dziedzin czy funkcji danego oprogramowania, które normalnie zostałyby przez nas pominięte.

r   e   k   l   a   m   a

Program certyfikacyjny Autodesk prowadzony jest przez firmę KnowledgePoint - dystrybutora Autodesk oraz dostawcę materiałów szkoleniowych. Więcej informacji o samym programie można znaleźć na stronach Autodesk poświęconych szkoleniom i edukacji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.