Apple obniża ceny wymiany baterii w Polsce

Apple obniża ceny wymiany baterii w Polsce

Apple obniża ceny wymiany baterii w Polsce
08.01.2018 14:08, aktualizacja: 08.01.2018 18:56

Miniony rok zakończyliśmy dość poważnym kryzysem wizerunkowym Apple. Korporacja przeprosiła jednak za spowalnianie iPhone'ów z wysłużonymi bateriami w celu zagwarantowania stabilności ich działania i zapowiedziała program tańszej wymiany baterii na nowe. W Stanach cenę obniżono aż o 50 dolarów.

Program wymiany będzie funkcjonował na całym świecie aż do końca 2018 roku, oczywiście także w Polsce. Według zebranych przez nas informacji wymiana akumulatora w urządzeniach iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus oraz SE ma kosztować 149 złotych. Właśnie na polskiej stronie Apple pojawił się komunikat, w którym mowa o nowej cenie.

Według informacji opublikowanych przez polski oddział Apple, koszt wymiany akumulatora w ramach programu pogwarancyjnego wyniesie w Polsce nie 149 złotych, lecz 129 złotych. Cena została zatem obniżona w stosunku do wyjściowej o 240 złotych. Programem zostaną objęte następujące modele: iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus oraz SE.

Nowa niższa cena została już zaktualizowana w cenniku autoryzowanego serwisu iSpot, informację potwierdził także przedstawiciel firmy Cortland. Kolejne informacje dotyczące programu wymiany baterii w Polsce zostaną wkrótce opublikowane na polskojęzycznej stronie Apple. O szczegółach możecie także przeczytać na blogu macminika.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)