r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chili TV 5.4.2

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Chili TV to oficjalna aplikacja serwisu VOD o takiej samej nazwie. Zapewnia dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali, które możemy oglądać z poziomu naszego urządzenia.

Galeria programu

Wersja mobilna Chili TV zapewnia nam dostęp do pełnej oferty serwisu niestety bez możliwości zakupu materiałów. Możemy je przeglądać, dodawać do ulubionych, zapoznawać się z ocenami czy też oglądać uprzednio wypożyczone/kupione, jednak zakup nowych treści jest niemożliwy.

Aplikacja pozwala na zapisanie materiałów w pamięci urządzeni, bądź też odtwarzanie ich strumieniowo. Obsługuje także blokadę rodzicielską, która zabezpiecza wybrane treści hasłem. Filmy możemy oglądać zarówno w pionie jak i w poziomie.

Interfejs jest czytelny choć czasem można natrafić na błędy w tłumaczeniu. Baza filmów Chili TV prezentuje się ciekawie na tle konkurencji, niestety odstraszają ceny. Podczas darmowej rejestracji użytkownicy otrzymują kod na jeden darmowy film.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.