r   e   k   l   a   m   a
reklama

Chrome dla iOS doczekał się wsparcia trybu Split View

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Choć od premiery iOS 9 minęło już trochę czasu wciąż nie wszystkie popularne aplikacje obsługują wprowadzone w nim nowości. Tak też było jeszcze do wczoraj z przeglądarką Google Chrome.

Dzięki ostatniej aktualizacji posiadacze nowszych iPadów mogą wreszcie skorzystać z trybu Split View . Pozwala on na pełnoprawną wielozadaniowość, czyli pracę z dwiema aplikacjami jednocześnie. Programy wyświetlają się obok siebie, a my mamy możliwość pracy na obu jednocześnie.

Niestety wczorajsze nowości jak i sam Split View są zarezerwowane tylko dla posiadaczy najnowszych iPadów, czyli iPada Air 2 i iPada mini 4. Pozostali posiadacze tabletów od Apple muszą zadowolić się trybem Slide Over, który pozwala na podgląd aplikacji podczas korzystania z innego programu.Przeglądarkę Chrome dla systemu iOS znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem