Ciąża + Ciąża + 5.9.3

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ciąża + to darmowa aplikacja umożliwiająca śledzenie przebiegu ciąży. Posiada nowoczesny, bardzo czytelny interfejs użytkownika, dzięki czemu skierowana jest także do mniej doświadczonych użytkowników.

Wszystko o ciąży

Za sprawą opisywanego narzędzia zyskujemy informacje o ciąży, które są aktualizowane codziennie, a także szereg innych, ciekawych statystyk, w tym chociażby licznik kopnięć oraz skurczów. Oprócz tego mamy do dyspozycji kolorowe ilustracje i obrazy z USG, więc możemy podzielić się nimi z członkami rodziny lub przyjaciółmi, którzy – podobnie jak i my – nie mogą doczekać się narodzin dziecka.

Ciąża + zawiera także osobisty dziennik oraz funkcję rejestrowania wagi. Informacje te mogą okazać się przydatne w trakcie wizyty u lekarza, o której nie zapomnimy, bowiem w aplikacji dostępny jest terminarz. Znajdziemy tu ponadto szczegółowe informacje na temat diety, aktywności fizycznej i porodu.

Podczas korzystania z aplikacji Ciąża + możemy również zaplanować listę zakupów dla noworodka oraz wybrać jedno z tysiąca imion proponowanych przez to narzędzie.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do śledzenia przebiegu ciąży
  • zawiera przydatne informacje i wskazówki
  • pozwala na rejestrowanie wagi i prowadzenie innych notatek
  • oferuje wbudowany terminarz wizyt u lekarza
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!