r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cinkciarz.pl 2.3.1

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

Cinkciarz.pl to oficjalna aplikacja mobilna wydana przez kantor internetowy Cinkciarz.pl. Za pomocą programu użytkownik może zarządzać swoim kontem w serwisie, a także dokonywać transakcji walutowych.

Korzystając z aplikacji, można dokonywać zakupów: kupować, handlować oraz wymieniać waluty. Do wyboru są dwa tryby prowadzenia transakcji: z rachunku bankowego (z możliwością kupna, sprzedaży i wymiany oraz wglądu w historię transakcji), z rachunku walutowego w Cinkciarz.pl (kupno, sprzedaż i wymiana, doładowanie konta, wypłata/wycofanie środków, historia transakcji i blokad). Aplikacja pozwala również prowadzić transakcje społecznościowe.

W programie Cinkciarz.pl znajdziemy też aktualne kursy walut, podawane zarówno przez usługę, jak też bazujące na danych Narodowego Banku Polskiego. Dostępne jest też narzędzie do przeliczania kursów walut, a także dodawanie skrótu szybkiego dostępu do danej waluty i określonej kwoty (np. codzienny kurs 1000 franków szwajcarskich).

Za pomocą programu możemy też zarządzać kontem użytkownika Cinkciarz.pl, np. zmienić hasło, odbierać wiadomości, wybierać gotówkę z bankomatów, korzystać z alertów walutowych lub wprowadzać kody promocyjne.

Aplikacja wspiera funkcję TouchID, co sprawia, że dostęp do danych użytkownika jest dodatkowo zabezpieczony. Ponadto, program wykonano zgodnie z "płaską" stylistyką systemu iOS, a jego interfejs jest prosty w obsłudze i ułatwia korzystanie z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

5
24.05.2016  •  Maciej Olanicki

Cinkciarz.pl to największy w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się w Europie kantorów internetowych. Swojego czasu o polskiej firmie zrobiło się głośno na całym świecie, dzięki partnerstwie z klubem koszykarskim Chicago Bulls. Dziś zaprezentowano całkowicie nowe aplikacje mobilne usługi. Cinkciarz od dłuższego czasu posiada własne aplikacje, jednak dziś premierę ujrzały programy, które według producenta mają być efektem pracy całkowicie od podstaw. Ukazały się one zarówno na Androida, jak i na iOS-a, nie zapomniano również o mobilnym Windowsie. Aplikacje zachowują funkcjonalności…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.