Cinkciarz.pl Cinkciarz.pl

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cinkciarz.pl to oficjalna aplikacja mobilna wydana przez kantor internetowy Cinkciarz.pl. Za pomocą programu użytkownik może zarządzać swoim kontem w serwisie, a także dokonywać transakcji walutowych.

Korzystając z aplikacji, można dokonywać zakupów: kupować, handlować oraz wymieniać waluty. Do wyboru są dwa tryby prowadzenia transakcji: z rachunku bankowego (z możliwością kupna, sprzedaży i wymiany oraz wglądu w historię transakcji), z rachunku walutowego w Cinkciarz.pl (kupno, sprzedaż i wymiana, doładowanie konta, wypłata/wycofanie środków, historia transakcji i blokad). Aplikacja pozwala również prowadzić transakcje społecznościowe.

W programie Cinkciarz.pl znajdziemy też aktualne kursy walut, podawane zarówno przez usługę, jak też bazujące na danych Narodowego Banku Polskiego. Dostępne jest też narzędzie do przeliczania kursów walut, a także dodawanie skrótu szybkiego dostępu do danej waluty i określonej kwoty (np. codzienny kurs 1000 franków szwajcarskich).

Za pomocą programu możemy też zarządzać kontem użytkownika Cinkciarz.pl, np. zmienić hasło, odbierać wiadomości, wybierać gotówkę z bankomatów, korzystać z alertów walutowych lub wprowadzać kody promocyjne.

Aplikacja wspiera funkcję TouchID, co sprawia, że dostęp do danych użytkownika jest dodatkowo zabezpieczony. Ponadto, program wykonano zgodnie z "płaską" stylistyką systemu iOS, a jego interfejs jest prosty w obsłudze i ułatwia korzystanie z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!