r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Circle 1.5.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Circle to nieco szalona, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem, wyprodukowana przez studio Ketchapp.

Galeria programu

W grze sterujemy okręgiem, który wygląda trochę jak pierścionek lub obrączka. Jest on nałożony na linię, która przebiega mniej więcej przez środek ekranu. Naszym zadaniem jest podbijać okręg w górę i pozwalać mu swobodnie opadać, ale tak, by nie dotknąć linii. Przemieszczając się dalej, będziemy zdobywać diamenty potrzebne do pokonywania kolejnych wyzwań ustalonych przez twórców Circle. Trzeba mieć sporo wyczucia i delikatności w ruchach, aby nie zakończyć zabawy po pierwszym ruchu, ale to tylko dodaje Circle uroku oraz grywalności.

W grze często wyświetlają się reklamy i zwłaszcza te zajmujące cały ekran urządzenia potrafią być uciążliwe. Można się ich pozbyć, płacąc jednorazowo nieco ponad 8 zł. Circle obsługuje też usługę Gry Google Play, co pozwala synchronizować nasze wyniki w google'owej chmurze, a także porównywać wyniki z tymi osiąganymi przez naszych znajomych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.