Click&Clean dla Google Chrome 9.2.6.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Click&Clean to bardzo popularne i skuteczne rozszerzenie do ochrony prywatności użytkownika przeglądarki Google Chrome, a także zapobiegania śledzenia jego aktywności w Internecie.

Dzięki temu niepozornemu pluginowi zwiększymy swoje bezpieczeństwo podczas codziennej pracy z komputerem podłączonym do Sieci. Oferuje ono pełen zestaw narzędzi, z pomocą których nie musimy obawiać się o to, że inny użytkownik komputera np. podejrzy listę przeglądanych przez nas stron internetowych. Ponadto Click&Clean pozytywnie wpływa również na wydajność pracy przeglądarki Google Chrome. Systematyczne korzystanie z rozszerzenia powoduje m.in. szybsze jej uruchomienie i wyświetlanie zasobów webowych, nie wspominając o zwolnionych zasobach na dysku twardym zajmowanych przez zbędne pliki.

Click&Clean wyposażony został w opcje czyszczenia wszelakich prywatnych danych (historia przeglądania i pobierania, pamięć podręczna, zapisane hasła, cache aplikacji, zindeksowane bazy danych, pliki cookie, zapisane dane formularzy i inne), w tym wygodne samoczynne oczyszczenie podczas zamykania przeglądarki. Z poziomu rozszerzenia uzyskamy także łatwy dostęp do wielu często ukrytych opcji przeglądarki Google Chrome. Nie zabrakło również wbudowanego generatora bezpiecznych haseł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #2 02.06.2018 10:54

@zzuj_chodaki_w_gościach (niezalogowany): Vivaldi obsługuje rozszerzenia Chrome'a więc znajdziesz je bezpośrednio w Chrome Web Store. Jeśli chodzi o Operę, jeśli w dodatkach Opery nie ma, trzeba zainstalować dodatek, który umożliwi instalowanie rozszerzeń z Chrome Web Store. Generalnie przeglądarki oparte na Chromium są kompatybilne z dodatkami dla Chrome'a, więc bez obaw :)

  #1 12.02.2018 12:54

Czy ten dodatek obsługuje inne przeglądarki chromopodobne jak np. Vivaldi i Operę?