Cliff Hopper Cliff Hopper

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cliff Hopper to dynamiczna, platformowa zręcznościówka osadzona w klimacie Indiana Jones, gdzie akcja każdorazowo rozpoczynana jest wyjściem z grobowca, z którego w ślad za wybiegającym grotołazem wytacza się olbrzymi głaz ścigający go już do samego końca rozgrywki.

Głównym zadaniem jest utrzymanie się możliwie najdłużej przy życiu omijając szczęśliwie wszystkie przeszkody. Napotkamy zmienne ukształtowanie terenu, kolczaste pułapki, trampoliny strącające w przepaść, piły tarczowe, kule ognia, wyrwy, przemieszczające się platformy i wiele innych. Wszystko po to, by skutecznie utrudnić ucieczkę przed bezwzględnym kamorem.

Kluczem do sukcesu jest umiejętne sterowanie wyskokiem postaci oraz precyzyjne zmienianie jej kierunku poruszania się. Wystarczy najmniejszy błąd przy odbiciu czy minimalne spóźnienie przy skręcie, by wylądować nie tam, gdzie się powinno. To ważne aspekty gry, ponieważ brak jest tu punktów kontrolnych przez co każde niepowodzenie okupujemy rozpoczynaniem wszystkiego od nowa.

Na szczęście istnieje jednorazowa możliwość uzupełnienia życia, ale też nie za darmo, potrzebne będą przynajmniej symboliczne środki. Jeśli nawet tych nam zabraknie, to zawsze pozostaje projekcja krótkiej reklamy ;-).

Cliff Hopper to sympatyczna, ale energiczna pozycja cechująca się prostymi, przejrzystymi zasadami oraz oszczędną, ale zarazem wyjątkową, klasyczną oprawą graficzną odpowiadającą w pełni klimatowi rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!