ClipAngel 1.61

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ClipAngel to rozbudowane narzędzie zapewniające wygodnego menedżera schowka w systemie Windows. Mimo wielu dodatkowych funkcji, program cechuje się wygodnym interfejsem, z którym powinien sobie poradzić każdy użytkownik.

Po pobraniu archiwum i rozpakowaniu, wystarczy uruchomić program, nie musimy go instalować. ClipAngel działając w tle przechwytuje wszystkie elementy, które trafiają do schowka wbudowanego w Windows. Poszczególne elementy przedstawione są w formie czytelnej listy, zawierając tytuł, a także ikonkę informującą z jakim typem pliku mamy do czynienia.

Tytuł poszczególnych elementów możemy zmienić na dowolny inny. Przy każdym znajdziemy również opis skąd pochodzi, czy został skopiowany ze strony internetowej czy wykorzystaliśmy narzędzie wycinania. Dodatkowo oprócz informacji o stronie internetowej, mamy także wpis podający z jakiej przeglądarki korzystaliśmy. W każdej chwili możemy przejść do strony z której pochodzi dany fragment tekstu lub nawet przetłumaczyć go w Tłumaczu Google – otwierana jest webowa wersja w domyślnej przeglądarce.

ClipAngel obsługuje tekst, HTML, RTF, obrazy i inne pliki. Przykładowo obrazy możemy podejrzeć, a tekst możemy edytować, jeszcze przed jego wklejeniem do innego dokumentu. Narzędzie nie jest dostępne w języku polskim, ale przejrzysty interfejs, nie powinien stanowić żadnego wyzwania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #4 28.06.2018 13:54

Pomimo większego stopnia skomplikowania interfejsu, łatwiej tutaj wyczyścić schowek po wykonaniu zadania niż w CopyQ. Kto używał schowka w robocie, ten wie, o co kaman. Niby fajnie, a w dokument wklejamy coś od czapy.

Zymaniek60   6 #3 23.06.2018 15:29

Ciekawe, bo mój G Data Internet Security nie protestował przy nowej wersji też.

jate60   2 #2 22.06.2018 12:52

Fajny..ale mój GData Antivirus zaalarmował właśnie ,że "infekcja w toku..." i go zablokował ...a ja już usunąłem..

Zymaniek60   6 #1 06.03.2018 20:03

A jednak jest w języku polskim. Może tłumaczenie nie jest kompletne, ale nie jest gorzej niż np. w Libre Office!

Autor edytował komentarz w dniu: 06.03.2018 20:04