ClubDJ ProVJ ClubDJ ProVJ

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

ClubDJ ProVJ to kompletne oprogramowanie przeznaczone dla współczesnych Dj`ów, pozwalające na miksowanie plików wideo oraz różnych dźwięków i muzyki. Aplikacja posiada intuicyjny i przystępny interfejs użytkownika, składający się z dwóch wirtualnych odtwarzaczy oraz wbudowanej listy do odtwarzania i wyszukiwania niezbędnych plików multimedialnych.

Program ClubDJ ProVJ to idealnie rozwiązanie dla DJ`ów organizujących wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze funkcje do miksowania dźwięków w czasie rzeczywistym, dodawania różnych efektów wizualnych i obsługi karaoke. Nie mogło w nim zabraknąć rozbudowanego equalizera do regulowania poziomu jakości wydobywanego brzmienia.

Oprócz tego umożliwia dopasowanie odpowiednich rytmów i efektów przejścia pomiędzy poszczególnymi utworami oraz charakteryzuje się umiejętnością dostosowania do tempa różnych dźwięków i muzyki. Użytkownik korzystający z tego oprogramowania, posiada również pełną kontrolę podczas odtwarzania i wyszukiwania różnych plików multimedialnych. ClubDJ ProVJ posiada też narzędzia do odtwarzania filmów w jakości HD i strumieni wideo przez Internet oraz normalizowania poziomu głośności. Obsługuje następujące formaty: AVI, DIVX, MP3, MP4, AAC, OGG, WAV, MP3, MP2, MP1, OGG, WMA-DRM i wiele innych.

Uwaga!

  • Program ClubDJ ProVJ dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 minut darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!