CoffeeCup Free HTML Editor 15.4

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoffeeCup Free HTML Editor to darmowa edycja wygodnego i prostego w obsłudze edytora HTML, który dedykowany jest użytkownikom chcącym sprawnie tworzyć własne strony internetowe z wykorzystaniem technologii HTML5 oraz CSS3.

Program oferuje funkcjonalność, pozwalającą kreować nawet początkującemu webmasterowi witryny internetowe w pełni wykorzystujące możliwości jakie niosą ze sobą nowoczesne technologie. Poza podstawowymi funkcjami, pozwalającymi m.in. na pracę w kartach z wieloma plikami jednocześnie, kolorowanie składni, autouzupełnianie kodu itp., dysponuje on także wieloma opcjami, które z pewnością docenią osoby, stawiające swoje pierwsze kroki z językiem HTML i arkuszami CSS. Mowa o bibliotece znaczników, która umożliwia ich przeglądanie wraz z dostępnymi atrybutami, a także wstawianie we wybrane miejsce w kodzie poprzez kliknięcie myszką.

CoffeeCup Free HTML Editor daje użytkownikowi możliwość tworzenia nowy stron WWW od podstaw oraz z wykorzystaniem lub na bazie gotowych szablonów. Z pomocą edytor możemy również edytować stworzone już wcześniej witryny, nawet jeśli zostały one już opublikowane na serwerze. Program pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym efektów naszej pracy, a dzięki integracji z platformą S-Drive, także na bezpłatną publikację strony online.

Uwaga!

  • Przez 21 dni od instalacji programu oferuje on pełną funkcjonalność wersji komercyjnej. Po upływie tego okresu niektóre opcje są blokowane.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 20.04.2016 21:23

Osoba niżej napisała, że nie obsługuje polskich znaków, zresztą nie tylko polskich co jest dużym minusem programu.
Zdecydowanie lepszy pod tym względem notepad++

  #6 26.10.2015 07:55

@Anonim (niezalogowany): Czyli badziewie w pozłacanym papierku.... Jak zwykle niektóre firmy muszą kłamać, że są darmowe, aby chociaż przypadkowych użytkowników "złowić". Dzięki za sprawdzenie tej apki. Oszczędziłeś moje 5 min z życia.

  #5 09.10.2013 09:42

nie jest darmowa tylko TRIAL!!!!

  #4 03.01.2013 21:41

nie obsługuje polskich znaków w standardzie ISO

Kornik666   2 #3 01.11.2012 21:37

Ogólnie rzecz biorąc lepszy jest Notepad++ oraz Bluefish

Autor edytował komentarz.
Kornik666   2 #2 01.11.2012 21:36

Większość funkcji jest w płatnej opcji, więc z całej dobroci jaką program się szczyci w darmowej wersji pozostaje podstawa...więc degradacja niemal do notatnika. Może trochę przesadziłem , lecz cos w tym jest

  #1 30.10.2012 08:54

Czy ma w sobie coś, żeby warto było przejść z notepad++?
Recenzje/opisy byłyby pełniejsze, gdyby zawierały porównanie/odniesienie do podobnego, najbardziej popularnego programów.