r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Color Switch 10.6.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Color Switch to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest umiejętne sterowanie kolorowymi kulkami tak, aby przedostać się przez przeszkody na każdej z plansz i dotrzeć do mety.

W Color Switch dostajemy do dyspozycji 11 trybów rozgrywki. Różnią się one zarówno rozmieszczeniem przeszkód na planszy, jak też wymaganym sposobem przemieszczania kulki. Mają one losowo dobrane kolory i np. w trybie Challenges należy pokonać kolejne wirujące okręgi, z których każdy składa się z czterech kolorów. Do wnętrza okręgu dostaniemy się, trafiając kulką w ten bok, który odpowiada kolorowi sterowanego przez nas przedmiotu. Trzeba jednocześnie dotykać ekranu przez cały czas, ale na tyle delikatnie, by nie dopuścić do upadku kulki ani do trafienia w obiekt o innym kolorze. Wtedy bowiem przegramy i zabawę trzeba będzie zaczynać od początku.

Twórcy gry przewidzieli tutaj mnóstwo poziomów do zabawy (w niektórych trybach zabawy jest ich ponad 100), a niektóre dokładają zawodnikom trudności: w trybie Cave większa część planszy jest zaciemniona i widać jedynie lekko oświetloną, sterowaną przez nas kulkę. W kolei w trybie Break należy odbijać kulkę w widoczne z prawej i lewej strony ściany, w których tylko niektóre odcinki są w kolorze identycznym do tego, którym wymalowana jest piłeczka. Natomiast bawiąc się w trybie Split sterować będziemy dwoma kulkami, którymi musimy ominąć przeszkody widoczne w środku planszy i manewrować na tyle ostrożnie, by nie uderzyć w boczne ściany planszy na naszej drodze do mety. To wszystko sprawia, że dzięki grze Color Switch możemy liczyć na mnóstwo dobrej zabawy, która nie nudzi się dzięki różnym trudnościom do pokonania.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera reklamy. Można je wyłączyć, płacąc ok. 13 zł. Podobną kwotę wydamy, chcąc odblokować wszystkie poziomy dostępne w grze, natomiast zakup całego pakietu ułatwień wiąże się z wydatkiem w kwocie ok. 30 zł.

Color Switch można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać na bieżąco nasze wyniki w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami oraz rywalizować z innymi osobami grającymi w Color Switch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W Color Switch teraz zagrasz także w przeglądarce #prasówka

0
05.05.2016  •  Adam Golański

Cross-platformowy wydawca gier Poki ogłosił, że będzie współpracować z Davidem Reichelt, twórcą niezwykle popularnej gry mobilnej Color Switch. Wspólnie wprowadzą oni grę, która została pobrana ponad 75 milion razy, aby stała się ona swobodnie dostępna dla milionów użytkowników internetu na całym świecie. Color Switch jest dostępny w Sieci wyłącznie za pośrednictwem Poki Publishing. Poki Publishing jest najnowszą usługą Poki; jest to platforma która umożliwia twórcom gier publikowanie i testowanie ich gier oraz zdobywanie wiedzy na temat ich wydajności i dochodów. Współzałożyciel Poki,…

7 gier na majówkę, z którymi nie będziecie się nudzić

31
29.04.2016  •  Łukasz Maślanka

Długi majowy weekend to dobry czas, by oddać się lenistwu, a przy okazji sprawdzić, co w świecie gier mobilnych piszczy. Jeśli nie macie pomysłu na to, jaką grę zainstalować na ten czas na smartfonie lub tablecie, przygotowaliśmy dla Was poradnik. Znajdziecie w nim tytuły, które powinny wystarczyć na długie godziny zabawy. Altos Adventure To gra, która zrobiła furorę wśród posiadaczy iPhoneów. Gdy więc pojawiła się także na urządzenia z Androidem, było niemal pewne, że oczaruje również posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym od Google. Tak też się stało, czego najlepszym dowodem są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.11.2017 04:42

To super gra

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.