Commander One Commander One 2.3.3105

Strona główna Mac Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program

Commander One to rozbudowany, ale intuicyjny menedżer plików, który pozwala przeglądać zawartość dysku w dwóch panelach. Zarówno wygląd listy plików, jak i informacje na niej prezentowane można bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb.

Commander One został wyposażony w możliwość prezentacji prostej listy plików, szczegółów (rozmiar, data, typ), miniatur oraz plików ukrytych, a także sortowania ich na różne sposoby. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo wygodne zaznaczanie – wystarczy przeciągnąć kursorem przez odpowiedni fragment listy plików, by je zaznaczyć lub odznaczyć.

Poza podstawowymi operacjami, jak kopiowanie, wklejanie, przenoszenie i usuwanie plików, Commander One pozwala przeciągać pliki między lokacjami. Oba panele pozwalają na otwarcie wielu lokacji, przy czym ich liczba nie została ograniczona. Podobnie jak inne menedżery plików, nawiązujące do tradycji Norton Commandera, ten program także da się obsługiwać z użyciem klawiatury. Akcjom można także przypisać własne skróty klawiszowe. Pliki mozna podglądać bez otwierania zarówno we wbudowanej przeglądarce (w widoku multimediów, HTML, tekstowym, binarnym i szesnastkowym), jak i z pomocą systemowego narzędzia Szybki przegląd.

Commander One jest programmed darmowym, ale można wzbogacić jego możliwości kupując paczkę PRO za 29,95 dolarów. W niej znalazła się możliwość montowania urządzeń z systemem iOS jako dyski zewnętrzne, emulator terminala, menedżer procesów, klient FTP i SFTP, skórki, integracja z Dropboksem oraz możliwość rozpakowywania archiwów (RAR, TBZ, TGZ i 7z). Możliwości PRO można testować przez 15 dni, po tym czasie program wraca do podstawowej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!