Commander One 1.7.4

Strona główna Mac Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Commander One to rozbudowany, ale intuicyjny menedżer plików, który pozwala przeglądać zawartość dysku w dwóch panelach. Zarówno wygląd listy plików, jak i informacje na niej prezentowane można bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb.

Commander One został wyposażony w możliwość prezentacji prostej listy plików, szczegółów (rozmiar, data, typ), miniatur oraz plików ukrytych, a także sortowania ich na różne sposoby. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo wygodne zaznaczanie – wystarczy przeciągnąć kursorem przez odpowiedni fragment listy plików, by je zaznaczyć lub odznaczyć.

Poza podstawowymi operacjami, jak kopiowanie, wklejanie, przenoszenie i usuwanie plików, Commander One pozwala przeciągać pliki między lokacjami. Oba panele pozwalają na otwarcie wielu lokacji, przy czym ich liczba nie została ograniczona. Podobnie jak inne menedżery plików, nawiązujące do tradycji Norton Commandera, ten program także da się obsługiwać z użyciem klawiatury. Akcjom można także przypisać własne skróty klawiszowe. Pliki mozna podglądać bez otwierania zarówno we wbudowanej przeglądarce (w widoku multimediów, HTML, tekstowym, binarnym i szesnastkowym), jak i z pomocą systemowego narzędzia Szybki przegląd.

Commander One jest programmed darmowym, ale można wzbogacić jego możliwości kupując paczkę PRO za 29,95 dolarów. W niej znalazła się możliwość montowania urządzeń z systemem iOS jako dyski zewnętrzne, emulator terminala, menedżer procesów, klient FTP i SFTP, skórki, integracja z Dropboksem oraz możliwość rozpakowywania archiwów (RAR, TBZ, TGZ i 7z). Możliwości PRO można testować przez 15 dni, po tym czasie program wraca do podstawowej wersji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Szukasz dwupanelowego menedżera plików dla OS X? Wypróbuj Commander One

27
18.08.2015  •  Anna Rymsza

W naszej bazie programów dla systemu OS X pojawiła się kolejna ciekawa nowość – świeżo wydany menedżer plików Commander One, który zainteresuje przede wszystkim osoby szukające programu umożliwiającego przeglądanie plików w dwóch panelach. Program ten ma spore możliwości, ale jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że zarówno osoby przyzwyczajone do Findera, jak i tęskniące za Norton Commanderem, obsłużą go bez problemu. Na uwagę zasługuje także dlatego, że jest to pierwszy program napisany w całości w Swifcie przez firmę Eltima Software. Zarówno wygląd listy plików, jak i informacje na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza