Comodo Mobile Security Comodo Mobile Security 5.2.0021

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Comodo Antivirus to darmowy pakiet ochronny przygotowany przez producenta popularnej aplikacji Comodo Internet Security. Wbrew nazwie, nie jest to jedynie antywirus automatycznie skanujący instalowane aplikacje, ale cały pakiet o dosyć rozbudowanych możliwościach.

Antivirus jest podzielony na cztery główne moduły: skanowanie w poszukiwaniu wirusów, monitor ruchu, doradca prywatności, a także system antykradzieżowy. Poza tym, Comodo udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości. Jednym z nich jest zapora sieciowa, pozwalająca na blokadę ruchu sieciowego Wi-Fi lub transmisji komórkowej dla każdej aplikacji. Comodo pozwala także na przeglądanie i edycję uprawnień aplikacji np. do książki adresowej, wiadomości, lokalizacji, oraz przeglądanie aktywnych procesów i ich optymalizację, usuwanie danych tymczasowych.

Z poziomu aplikacji możliwe jest zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, oraz zgromadzonymi plikami apk, jak również tworzenie list blokowanych wiadomości i połączeń. Ostatnią z najważniejszych opcji jest możliwość zapisywania kopii zapasowej kontaktów i wiadomości SMS na kartę pamięci na wypadek problemów z aplikacjami lub samym urządzeniem.

Ponadto możliwe jest między innymi tworzenie specjalnych, zabezpieczonych hasłem, zaszyfrowanych obszarów do przechowywania ważnych danych. Z racji systemu bezpieczeństwa i izolacji procesów w systemie Android, niektóre opcje, takie jak kontrola ruchu sieciowego wymagają dostępu root do prawidłowego, pełnoprawnego działania. Aplikacja jest udostępniana za darmo, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

BARDZO DOBRA PRZYDATNA WERSJA JEDYNA W SWOIM RODZAJU .
z poziomu sklepu google play już ta wersja nie jest wyszukiwalna wycofują?
ocena użytkownika
07.02.2016 20:51 • Recenzja do wersji 2.6.3

Najbardziej przydatna wersja na Androida jest tak rozbudowany i ma funkcje niesamowite wręcz doskonałe , program posiada szyfrowanie plików uprawnienia root zaporę i bardzo przydatną funkcję blokowanie aplikacjom dostępu do naszych prywatnych danych i to wszystko za darmo!! Ta wersja przebija wszystko jego funkcyjność zadziwia , program wydaje się trudny ale to pozory jest pięknie funkcyjny , widzę że przysparza tym kłopotu ma funkcje Administratora bez jej odznaczenia nie da się odinstalować programu stąd częste narzekanie , nie spotkałem bardziej funkcyjnej wersji od tej , cudo!!! UWAGA ODNOŚNIK DO TEJ WERSJI TYLKO NA TEJ STRONIE DOBREPROGRAMY , program bardzo dobrze działa na zrootowanym fonie dochodzi wtedy bardzo wiele dodatkowych funkcji , nowe wersje nie mają już tego , ten program to full wypas i darmowy .