Comodo System Utilities Free Comodo System Utilities Free 4.0.226743.26

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Comodo System Utilities Free to bezpłatna edycja pakietu narzędziowego (kiedyś rozwijanego pod nazwą Comodo System Cleaner), służącego do przeprowadzania szybkiej optymalizacji systemu Windows.

Pakiet wyposażony został w zestaw modułów, z pomocą których przeprowadzimy kompleksową optymalizację środowiska operacyjnego, mającą na celu poprawę ogólnej jego wydajności. Wśród oferowanych narzędzi znajdziemy takie, które pozwolą oczyścić rejestr z błędnych wpisów (ścieżek aplikacji, lokalizacji czcionek, plików pomocy, deinstalatorów, plików DLL, udostępnionych folderów, kontrolek COM i ActivX), usunąć ślady użytkowania komputera oraz zbędne dane zajmujące jedynie niepotrzebnie miejsce na dysku.

Wszystkie te operacje dostępne są w kilku wariantach, pozwalających na dokładną, szybką lub zdefiniowaną przez użytkownika pracę. Własne profile działania zapisać możemy na dysku i wykorzystywać przy ponownej optymalizacji Windowsa. W razie niepowodzenia program oferuje możliwość przywrócenia komputera do poprzedniego stanu za pośrednictwem kopii zapasowych. Przydatną funkcją okazuje się również harmonogram, pozwalający zarządzać zaplanowanymi zadaniami, które wykonywane mogą być automatycznie.

Comodo System Utilities zawiera także moduł niszczarki do trwałego usuwania danych oraz narzędzie do zarządzania aplikacjami, usługami i sterownikami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!