Construct 2 Construct 2 r269

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie gier
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Construct to narzędzie do tworzenia gier komputerowych, które nie wymaga znajomości języków programowania. Dzięki niemu przygotowujemy własną produkcję opartą na HTML 5, a następnie udostępnimy ją w internecie.

Chcesz tworzyć gry, a nie znasz Java i innych języków?

Jeśli szukasz aplikacji umożliwiającej łatwe i szybkie przygotowywanie gier komputerowych, to Construct powinien spełnić twoje oczekiwania. Narzędzie jest wyjątkowo proste w obsłudze, co sprawia, że idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników. Niewykluczone, że po stworzeniu własnego tytułu w Construct będą oni chcieli pójść o krok dalej i nauczyć się języków programowania, by przygotować znacznie bardziej złożone gry niż takie, które można uruchomić za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych.

Porady dla nowicjuszy

Construct zawiera rozmaite samouczki, dzięki którym możemy stawiać pierwsze kroki w dziedzinie tworzenia gier. Warto dodać, że aplikacja pozwala na dzielenie się swoimi grami zarówno na PC (także przez Facebooka lub Chrome Web Store), jak i na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Podsumowanie informacji na temat programu Construct:

  • łatwe i szybkie tworzenie gier wideo bez konieczności znajomości języków programowania
  • zawiera przydatne samouczki
  • możliwość zapoznania się z gotowymi szablonami
  • gotowe gry można uruchomić przez przeglądarkę internetową
  • opcja udostępniania swoich dzieł na PC, smartfonach i tabletach

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!