Coollector 4.10.7

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Collector to zaawansowane oprogramowanie stanowiące połączenie ogromnej encyklopedii filmów i narzędzia do zarządzania własną kolekcją filmów DVD, Blu-ray i VHS.

Collector oferuje dostęp do ogromnej i rozbudowanej encyklopedii, zawierającej w swojej bazie ponad 95 tysięcy różnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Baza filmowa jest na bieżącą aktualizowana i po pierwszym uruchomieniu programu pobierana jest jej najnowsza wersja.

W bazie danych możemy wyszukiwać produkcje filmowe według ustalonych kryteriów – gatunek, popularność oraz rok produkcji. Użytkownicy mogą wyszukiwać filmy wpisując w odpowiednim polu słowa kluczowe, a następnie program automatycznie wyświetli listę tytułów spełniające te kryteria. Collector Movie Database pozwala na wyszukiwanie nie tylko samych filmów, ale również aktorów, reżyserów, producentów i innych celebrytów związanych z kinematografią.

Po wyszukaniu odpowiedniego filmu wyświetlone zostaną najważniejsze informacje o nim – pełna nazwa produkcji, gatunek, szczegółowy opis, rok produkcji, a także lista aktorów, reżyserów i innych osób biorących udział przy realizacji filmu. Oprócz tego program wyświetla zdjęcia aktorów oraz pokazuje aktualną ocenę filmu, korzystając z bazy IMDB. Użytkownicy mogą tworzyć własną kolekcję filmów, skanując pliki wideo znajdujące się na dysku twardym lub w napędzie optycznym (DVD, Blu-ray).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #2 12.02.2017 07:44

No właśnie, ta licencja, ech, szkoda. A język polski jest, żeby chociaż sprawdzić dobrze ?

darek719   41 #1 21.11.2015 11:22

dobry program do zarządzania własną kolekcją filmów, niestety wersja testowa nie pozwala na zbyt wiele... chwilowy porządek, za resztę trzeba zapłacić.

Autor edytował komentarz.
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy