Coollector 4.17.3

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Collector to zaawansowane oprogramowanie stanowiące połączenie ogromnej encyklopedii filmów i narzędzia do zarządzania własną kolekcją filmów DVD, Blu-ray i VHS.

Collector oferuje dostęp do ogromnej i rozbudowanej encyklopedii, zawierającej w swojej bazie ponad 95 tysięcy różnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Baza filmowa jest na bieżącą aktualizowana i po pierwszym uruchomieniu programu pobierana jest jej najnowsza wersja.

W bazie danych możemy wyszukiwać produkcje filmowe według ustalonych kryteriów – gatunek, popularność oraz rok produkcji. Użytkownicy mogą wyszukiwać filmy wpisując w odpowiednim polu słowa kluczowe, a następnie program automatycznie wyświetli listę tytułów spełniające te kryteria. Collector Movie Database pozwala na wyszukiwanie nie tylko samych filmów, ale również aktorów, reżyserów, producentów i innych celebrytów związanych z kinematografią.

Po wyszukaniu odpowiedniego filmu wyświetlone zostaną najważniejsze informacje o nim – pełna nazwa produkcji, gatunek, szczegółowy opis, rok produkcji, a także lista aktorów, reżyserów i innych osób biorących udział przy realizacji filmu. Oprócz tego program wyświetla zdjęcia aktorów oraz pokazuje aktualną ocenę filmu, korzystając z bazy IMDB. Użytkownicy mogą tworzyć własną kolekcję filmów, skanując pliki wideo znajdujące się na dysku twardym lub w napędzie optycznym (DVD, Blu-ray).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!