Crimson Road

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Crimson Road to dopracowana pod względem graficznym strzelanina 3D, w której gracz siada za sterami wozu bojowego i wyrusza na potyczkę z niezliczoną liczbą uzbrojonych po zęby pułków nieumarłych żołnierzy stacjonujących w dżungli. W skład arsenału jakim dysponuje nasz pojazd wchodzi karabin maszynowy, miotacz ognia, miny oraz mega bomby, których użycie niszczy wszystko w zasięgu wzroku. Głównym zadaniem jest jak najszybsza eliminacja złowrogich jednostek i przedostanie się do kolejnej planszy. W trakcie rozgrywki specjalne strzałki widniejące ekranie nakierowują nas na przedmioty, których zebranie okazuje się niezbędne, by móc zakończyć konkretną misję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 29.12.2011 21:38

nawet fajna gierka tylko ze ciagle strzelamy brak bosow przenikanie przez palmy ai zolnie i bardzo szybko sie nudzi wiec dam na zachete 4.

  #3 08.06.2008 12:31

gierka bylaby fajna gdyby nie to powalone sterowanie rodem z dawnego gta

  #2 07.06.2008 20:38

Maks spoko gierka, serdecznie polecam w imieniu redakcji NetNewsPaper!

  #1 06.06.2008 22:55

bo muuuuuuuuli fest.... :D

i szybko sie nudzi ...