r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cubase Elements 8.5

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Cubase Elements śmiało można określić mianem wirtualnego studia muzycznego. Program stworzono w oparciu o znaną technologię Steinberg Cubase docenioną przez profesjonalistów z całego świata.

Dzięki temu rozbudowanemu programowi otrzymamy do dyspozycji podstawowe narzędzia służące do nagrywania i edycji dźwięków oraz miksowania (autorzy przygotowali rozmaite efekty specjalne, które można dodać do swoich nagrań). Nie zabraknie również opcji przydatnych do intuicyjnego pisania kolejnych utworów.

Cubase Elements oddaje do dyspozycji wirtualne instrumenty muzyczne, takie jak: stacja robocza HALion Sonic SE, automat perkusyjny Groove Agent SE, a także syntezator Prologue. Program obsługuje do 64 MIDI i 48 ścieżek audio jednocześnie o maksymalnym przetwarzaniu 24-bit/192 kHZ. Zawiera 44 procesory efektów audio, pozwalające na udoskonalenie intonacji wokalu czy też brzmienie gitary.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.