Cubase Elements 9.5

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cubase Elements śmiało można określić mianem wirtualnego studia muzycznego. Program stworzono w oparciu o znaną technologię Steinberg Cubase docenioną przez profesjonalistów z całego świata.

Dzięki temu rozbudowanemu programowi otrzymamy do dyspozycji podstawowe narzędzia służące do nagrywania i edycji dźwięków oraz miksowania (autorzy przygotowali rozmaite efekty specjalne, które można dodać do swoich nagrań). Nie zabraknie również opcji przydatnych do intuicyjnego pisania kolejnych utworów.

Cubase Elements oddaje do dyspozycji wirtualne instrumenty muzyczne, takie jak: stacja robocza HALion Sonic SE, automat perkusyjny Groove Agent SE, a także syntezator Prologue. Program obsługuje do 64 MIDI i 48 ścieżek audio jednocześnie o maksymalnym przetwarzaniu 24-bit/192 kHZ. Zawiera 44 procesory efektów audio, pozwalające na udoskonalenie intonacji wokalu czy też brzmienie gitary.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Andy.   3 #2 24.03.2018 18:56

@MarekVite (niezalogowany): Bredzisz - nie ma firmy "Steinberg Cubase" - jest "Steinberg". Cubase to nazwa programu. W 1990 Steinberg nie produkował żadnych kart. Zresztą pierwsza wersja Cubase wyszła na przełomie 1989/1990 roku. Słaby trolling.

  #1 10.10.2017 18:57

"Steinberg Cubase" firma która może doprowadzić do szału bardziej wrażliwych . Posiadam kartę studio-audio z oprogramowaniem. Oczywiście wg widzimisię producenta. Mnóstwo sampli audio i video. Dla amatora tak, ale nie dla kompozytora. Posiada mnóstwo wtyczek wszelkiej maści, ale te ciekawsze to "triale' , czyli pożeracze kasy. Masa głupawych zabezpieczeń podnoszące koszty i pogarszają stabilność programu oraz nie wiadomo z czym to jest kompatybilne. Pisałem do nich " zwolnijcie głupiego prezesa ". Odpowiedzieli że " obrażam ich i że prawnicy mogą "narobić" mi kłopotów. To był rok 1990. Kartę wyrzuciłem do kosza. Firma ściśle współpracuje z Microsoft-m. Teraz wiem skąd Microsoft czerpie głupawe pomysły. Kolesiostwo kosztuje. Pocieszające jest to że amerykanie nie uczą się na błędach. wybrańcy -))