Cubase Elements 10

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cubase Elements śmiało można określić mianem wirtualnego studia muzycznego. Program stworzono w oparciu o znaną technologię Steinberg Cubase docenioną przez profesjonalistów z całego świata.

Dzięki temu rozbudowanemu programowi otrzymamy do dyspozycji podstawowe narzędzia służące do nagrywania i edycji dźwięków oraz miksowania (autorzy przygotowali rozmaite efekty specjalne, które można dodać do swoich nagrań). Nie zabraknie również opcji przydatnych do intuicyjnego pisania kolejnych utworów.

Cubase Elements oddaje do dyspozycji wirtualne instrumenty muzyczne, takie jak: stacja robocza HALion Sonic SE, automat perkusyjny Groove Agent SE, a także syntezator Prologue. Program obsługuje do 64 MIDI i 48 ścieżek audio jednocześnie o maksymalnym przetwarzaniu 24-bit/192 kHZ. Zawiera 44 procesory efektów audio, pozwalające na udoskonalenie intonacji wokalu czy też brzmienie gitary.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!