Cubic Castles 0.9.3

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cubic Castles jest świetnym, darmowym odpowiednikiem kultowego Minecrafta, gdzie graczom ponownie przyjdzie tworzyć dowolne konstrukcje z sześciennych bloków w otwartym trójwymiarowym świecie.

Przedstawione uniwersum gry, podobnie zresztą jak w Minecraft, odkrywane jest w dowolny sposób i bez specjalnych ograniczeń, a poziom integracji z nim zależny jest wyłącznie od samego gracza.

Rozgrywka skupia się przede wszystkim na budowaniu i doskonaleniu własnego świata. Umożliwia nam to niezliczone i nieograniczone spektrum przedmiotów i materiałów, dzięki którym tworzymy różnorodne konstrukcje na dowolnie przygotowanym terytorium. Ponadto istnieje możliwość łączenia konkretnych zasobów celem wyprodukowania nowych przedmiotów o całkiem nowym zastosowaniu.

Tytuł nie przedstawia określonego celu, gracz samodzielnie wyznacza kierunek, w którym będzie podążał i w którym będzie rozwijał swoje środowisko. Oprócz skupiania się na własnym uniwersum istnieje również możliwość eksploracji pozostałych światów stworzonych przez innych graczy. Stanowi to także ciekawą przygodę, ponieważ wiele miejsc, do których trafimy potrafi zdrowo zaskoczyć zarówno przygotowanymi tam atrakcjami jak również widowiskową i wręcz spektakularną architekturą.

Twórcy Cubic Castles przygotowali dodatkowo możliwość komunikacji z innymi graczami oraz opcję wspólnej rywalizacji, tudzież koprodukcji na jednej i tej samej planszy, co stanowi ciekawe urozmaicenie dla produkcji.

Perspektywa dowolnej kreacji własnej postaci, oryginalne i niepowtarzalne przedmioty w Cubit Store, dobrze zaprojektowane plansze z dbałością o szczegóły, łatwość prowadzenia rozgrywki i poruszania się po całym świecie gry w połączeniu z ciepłą atmosferą i miłym klimatem z pewnością przypadną do gustu nie tylko miłośnikom uznanego i kultowego już Minecrafta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!