CutePDF Writer 4.0.0.2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CutePDF Writer (znany wcześniej jako CutePDF Printer) jest darmową odmianą, zarówno dla użytku domowego jak i komercyjnego, płatnej wersji popularnego kreatora plików w formacie PDF.

Narzędzie instalowane jest w systemie jako wirtualna "drukarka", umożliwiając tworzenie plików PDF we wszystkich aplikacjach, które oferują użytkownikowi możliwość wydruku - np. windowsowy Notatnik, edytor tekstu Microsoft Word, oprogramowanie do katalogowania Picasa czy też dowolna przeglądarka internetowa.

W skład programu wchodzi niezbędny do działania interpreter języka PostScript - Ghostscript.

Uwaga!

Program do działania wymaga konwertera PS2PDF. Podczas instalacji kreator proponuje jego pobranie i instalację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Drukuje najróżniejsze rodzaje dokumentów
Dwuskładnikowy, więc obie części muszą być na swoim miejscu
ocena użytkownika
10.06.2020 10:17 • Recenzja do wersji 4.0.0.2

Używany przeze mnie przez wiele lat przed erą systemowego wydruku do PDF z Windows 10. Nie sprawia kłopotów. Po prostu wskazujesz go jako drukarkę i uruchamiasz polecenie wydruku. O ile nie ma podpiętej na stałe fizycznej drukarki, można wręcz ustawić go jako drukarkę domyślną, co oszczędzi nam wydruków białych stron w dokumentach. Trzeba jednak uważać, by w systemie był i program właściwy, i Ghostscript.