CyberGhost VPN CyberGhost VPN 8.2.07018

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CyberGhost VPN to skuteczne narzędzie do ochrony naszej prywatności podczas codziennej pracy w Internecie.

Co daje nam program?

Program łączy się z zewnętrznym serwerem VPN, szyfrując wszystkie wysyłane i pobierane za pośrednictwem naszego komputera dane. Praca z CyberGhost VPN odbywa się w dwóch etapach - najpierw nawiązywane jest połączenie przy użyciu 1024-bitowego szyfrowania SSL, a następnie wszelaki transfer danych odbywa się z wykorzystaniem 256-bitowego prywatnego klucza AES. Zapewnia to niemal 100-procentową ochronę przed podsłuchem, a także zabezpiecza przed odczytem naszego adresu IP na odwiedzanych stronach. Co najwyżej odczytany zostanie adres serwera VPN, z którym wcześniej się połączyliśmy.

Kluczowe cechy narzędzia:

  • niewielkie narzędzie do ochrony prywatności
  • umożliwia ukrywanie IP i anonimowe surfowanie w sieci
  • oferuje ochronę cyfrowej tożsamości
  • pozwala ominąć ograniczenia regionalne
  • umożliwia anonimowe korzystanie z sieci torrent
  • ochrona danych podczas korzystanie z publicznych sieci

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z narzędzia przez 1 dzień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Trwałe szyfrowane połączenie VPN z wybranym krajem.
Krótkie oczekiwanie na swoją kolej
ocena użytkownika
24.06.2018 12:32 • Recenzja do wersji 6.5.2.42

Super programik. Dzięki niemu można oglądać transmisje z Mistrzostw Świata 2018. Minusem jest czekanie w kolejce ok. 2 minut, ale w tym czasie można iść sobie zrobić kawy i po powrocie wszystko gotowe. Także nie jest to jakiś wielki minus tylko drobna niedogodność, którą da się znieść. Gorąco polecam

Szybkie serwry, szybkie łączenie się z serwerem proxy, częste promocje producenta
Czasami długie uruchamianie programu, Nieprawidłowy certyfikat
ocena użytkownika
02.04.2015 18:31 • Recenzja do wersji 5.0.14.7

Program godny polecenia Serwery premium są szybki, mało opcji konfiguracyjnych, ale są opcje ważne, jak ustanawianie połączenia UDP lub TCP, korzystanie z DNS-ów producenta programu, testowanie wesji beta po zaznaczeniu odpowiedniej opcji, naprawa wirtualnej karty sieciowej. Bardzo duża wada to jakiś błędny certyfikat. Po włączeniu funkcji Anti Fingerprinting instalujemy w systemie certyfikat. Nie wiem dlaczego, ale ja jak wchodzę na zaszyfrowane strony HTTPS, to Cyberfox pokazuje mi błędny certyfikat i kończy się błędem. Nie wiem o co kaman, ale nie używam tego. Najważniejsze, że mam inne IP. Warto wspomnieć, że niektóre serwery, np. USA, Japonia, Hong Kong mają zablokowane pobieranie torrentów, co wynika pewnie z DMCA. Dużo państw i serwerów premium- napewno ktoś znajdzie coś dla siebie. :-) Na uwagę zasługuje też logowanie bez adresu e-mail. Jeśli zapomnimy hasło, można je odzyskać jedynie przez klucz produktu lub specjalny kod PUK. Bez nich nie możliwości odzyskania hasła.