r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CyberGhost VPN 6.5.0.3180

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CyberGhost VPN jest małym i darmowym narzędziem pozwalającym chronić naszą prywatność podczas codziennej pracy w Internecie.

Galeria programu

Program łączy się z zewnętrznym serwerem VPN, szyfrując wszystkie wysyłane i pobierane za pośrednictwem naszego komputera dane. Praca z CyberGhost VPN odbywa się w dwóch etapach - najpierw nawiązywane jest połączenie przy użyciu 1024-bitowego szyfrowania SSL, a następnie wszelaki transfer danych odbywa się z wykorzystaniem 256-bitowego prywatnego klucza AES. Zapewnia to niemal 100-procentową ochronę przed podsłuchem, a także zabezpiecza przed odczytem naszego adresu IP na odwiedzanych stronach. Co najwyżej odczytany zostanie adres serwera VPN, z którym wcześniej się połączyliśmy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkie serwry, szybkie łączenie się z serwerem proxy, częste promocje producenta
Czasami długie uruchamianie programu, Nieprawidłowy certyfikat
ocena użytkownika

Program godny polecenia Serwery premium są szybki, mało opcji konfiguracyjnych, ale są opcje ważne, jak ustanawianie połączenia UDP lub TCP, korzystanie z DNS-ów producenta programu, testowanie wesji beta po zaznaczeniu odpowiedniej opcji, naprawa wirtualnej karty sieciowej. Bardzo duża wada to jakiś błędny certyfikat. Po włączeniu funkcji Anti Fingerprinting instalujemy w systemie certyfikat. Nie wiem dlaczego, ale ja jak wchodzę na zaszyfrowane strony HTTPS, to Cyberfox pokazuje mi błędny certyfikat i kończy się błędem. Nie wiem o co kaman, ale nie używam tego. Najważniejsze, że mam inne IP. Warto wspomnieć, że niektóre serwery, np. USA, Japonia, Hong Kong mają zablokowane pobieranie torrentów, co wynika pewnie z DMCA. Dużo państw i serwerów premium- napewno ktoś znajdzie coś dla siebie. :-) Na uwagę zasługuje też logowanie bez adresu e-mail. Jeśli zapomnimy hasło, można je odzyskać jedynie przez klucz produktu lub specjalny kod PUK. Bez nich nie możliwości odzyskania hasła.

02.04.2015 18:31 | Recenzja do wersji 5.0.14.7
Cena, Jakość, Funkcjonalność
Brak opcji "Ulubione Serwery"
ocena użytkownika

Program CyberGhost VPN za bardzo dobry i funkcjonalny, zarówno w wersji "Darmowej" jak i "Płatnej".
Jak każdy program posiada minusy. Największy z nich jest mianowicie przynajmniej jak dla mnie brak opcji "Ulubione Serwery". Serwerów jest mnóstwo, są takie który mają świetny Ping, inne natomiast Pobieranie czy Wysyłanie, wiele jest też takich które niemal wszystko mają dobre, lub złe :P. Dlatego opcja ta by się przydała ze względu na ogromną liczbę Serwerów (IP). Minusem małym jest również wyskakująca od czasu do czasu przy uruchomianiu programu informacja o możliwości uaktualnienie do wersji Płatnej lub z płatnej tańszej na bardziej rozwiniętą.
Samo funkcjonowanie programu jest banalnie proste, albo łączymy się automatycznie, lub też ręcznie przez wybranie Państwa i Serwera.
Program jest w 100% spolszczony co jest też wielkim plusem.
W moim przypadku bezawaryjność w 100%

Recenzja dotyczy wersji CyberGhost VPN 5.0.13.17 jak i wersji Beta w której w sumie nie zauważyłem zmian 5.0.14.4

13.09.2014 18:29 | Recenzja do wersji 5.0.13.17
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Meszuge   17 #233 13.02.2018 19:15

Wersja 6.5.0.3180 - natychmiast po zainstalowaniu program zawiadomił mnie, że skończył się mój 7-dniowy okres próbny. Jako, że na tym kompie żaden CyberGhost nigdy instalowany nie był, to oznacza bezczelną próbę wyłudzenia pieniędzy i... definitywne rozstanie.

  #232 21.01.2018 18:57

Niektórzy narzekają na dostawcę internetu ,że wolny komputer i zacinają się filmy i co się okazało na teście speed test - włączony VPN powodował spadek prędkości wysyłania i pobierania oraz zwiększał Ping . Dzwoniłem do Netii aby sprawdzili i rzeczywiście parametry prędkościowe były obniżone u mnie jak i u nich na podglądzie .Gdy wyłączyłem VPN to Ping zmalał z 258 do 40 mb/s i pozostałe prędkości podwyższyły się .Wniosek - zanim zadzwonisz do usługodawcy internetu sprawdź czy twój VPN w przeglądarce czy pobrany ze strony nie zakłóca prędkości na komputerze powodując twoje niezadowolenie z prędkości .

  #231 20.11.2017 22:51

czy program pomoże np. przy pobieraniu? chodzi o fakt że nie da sie pobierać z danego źródła do internetu. Czy ten program pomoże?

  #230 28.06.2017 10:00

Captcha - czy nie jesteś robotem . Ostatnio mam często takie wyświetlenie z monitem a przecież nie robię szybko .

  #229 28.06.2017 09:49

W temacie strony wypowiedź . Korzystałem kiedyś CyberGhost darmowego i nie spowalniał wyszukiwania tak jak inne jeszcze bardziej .O ile pamiętam to był oprócz zagranicznych nawet serwer z Polski . Darmowy miał mało transferu na miesiąc i raczej skłaniał do zakupu jeżeli komuś zależy na najlepszym programie . Obecnie na komputerze testowym mam Windsribe do 50 GB i pracuje zadowalająco choć z prędkościami bywa różnie i ma dodatkowe zabezpieczenie Firewall .Na komputerze najczęściej używanym lub jak to woli stale podłączonym - mam Browsec VPN . W Operze aby była jeszcze większa skuteczność tego Browsec trzeba zaznaczyć "Wyłącz UDP bez proxy " . Sprawdzałem testerem IP ,że w ten czas ukrywa dwa adresy a nie jeden .Co ciekawe sprawuje się nieco lepiej niż wbudowany VPN w Operze i najszybciej u mnie chodzi na dalekim serwerze z USA . VPN Opery po zaznaczeniu w celu jego aktywowania automatycznie przeskakuje WebRTC na ostatnią pozycję .Piszę o tym bo ktoś gdzieś dziwił się ,że nie zaznaczał WebRTC i samo zaznaczyło się to UDP . Mam ostatnio częste potwierdzenia Captcha i jego obrazki do klikania i jak podaje przez nietypowy ruch z twojej sieci komputerowej i mam pytanie czy mieliście takie problemy ? Czy ma to związek z korzystaniem z dodatku VPN czy z innymi przyczynami np .połączenie szerokopasmowe i dostawca usługi ,z tego samego adresu komputera korzysta inny użytkownik lub
jest jakiś wirus ?

Zero Ghost   16 #228 23.06.2017 14:47

@wiem mniej .79 (niezalogowany): Wersja na przeglądarkę jest uboższa .
Zdecydowanie polecam wersje na pulpit.
Jeśli chodzi o limity to porównanie masz pod tym linkiem https://windscribe.com/upgrade
Aha ,żeby otrzymać te 10 GB odnawialnego transferu miesięcznie musisz założyć konto w Windscribe inaczej dostaniesz tylko 2 GB :)
Najnowsza wersja nie wymaga już instalacji TAP-Windows ,wirtualna karta sieciowa jest już wbudowana w program.
Możesz to sprawdzić zaraz po udanej instalacji ,klik na Dostęp do internetu na pasku zadań /otwórz centrum sieci i udostępniania/zmień ustawienia karty sieciowej ,i zobaczysz tu dodatkową kartę Windscribe-VPN .
Jest też nowa promocja na 50GB transferu http://www.giveaway-club.com
Jak aktywować 50 GB napisałem w poniższym komentarzu ,nie wiem tylko czy aktywacja działa na to samo Hasło czyli
50GBFREE ,jeśli nie zadziała to znak że zmienili hasło ,skorzystaj z promocji z Giveaway-club i wszystko będzie cacy.
Wersji na przeglądarkę nie warto instalować ,nie wiem jak to wygląda aktualnie ale kiedyś to rozszerzenie blokowało wyłącznie reklamy i trackery.

  #227 22.06.2017 13:53

@Zero Ghost: Widzę ,że wiesz więcej w temacie VPN i mam pytanie ,jaka jest różnica między Windscribe dla Firefox i Windscribe dla Windows ? Na stronie producenta są opcje do wyboru . Z tego co czytałem , to ten dla Firefox ma tylko do 10 GB transferu darmowego i jest nieco uproszczony i ikonka instaluje się na pasku u góry po prawej stronie ekranu jako rozszerzenie .Natomiast dla Windows ma do 50 GB transferu darmowego i jest bardziej profesjonalny i instaluje się w programach i ma trzy ikonki na pulpicie i na dole na pasku . Ten dla Firefox odinstalowuje się łatwo i szybko przez usunięcie go z rozszerzeń zainstalowanych dodatków . A ten dla Windows odinstalowanie jest nieco trudniejsze np. przez panel Windowsa "Dodaj i usuń programy " , plus klucze w regedit i explorer do przeszukania pozostałości . Wydaje mi się ,że ten profesjonalny dla Windows jest bardziej zasobożerny choć tego dla Firefox nie instalowałem i nie mogę praktycznie odpowiedzieć .

luk3Z   5 #226 08.06.2017 12:59

vpngate.net/en/ - darmowe configi m.in do darmowego OpenVPN
SoftEther - darmowy soft do VPN napisany na uniwerku w Japonii
https://www.softether.org/1-features

I prywatność znowu mamy pod kontrolą.

jacek69   7 #225 23.04.2017 21:53

Mam do Was takie pytanie: jestem w szwecji i chciałbym oglądać polską telewizję jak chociażby tv vectra online bo jestem jej abonentem lub hbo go ale wyskakuje mi komunikat, że brak dostępu z powodu blokady regionalnej. Czy też program mi pomoże ?

Zero Ghost   16 #224 04.04.2017 15:08

Windscribe VPN za darmo 50GB transferu miesięcznie .
Żeby skorzystać z promocyjnej oferty i otrzymać dodatkowe 50 Gigabajtów miesięcznego transferu, należy zarejestrować darmowe konto na stronie Windscribe, podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Następnie potwierdzamy rejestrację i w profilu klikamy w zakładkę „Claim Voucher” wpisujemy 50GBFREE oraz akceptujemy Claim.
https://windscribe.com
Czas trwania promocji niestety nie został podany więc lepiej nie czekać.
Wystarczy klient na pulpit ,rozszerzenie w przeglądarce jest wtedy zbędne .
Razem z programem proponowana jest instalacja wirtualniej karty sieciowej TAP-Windows 9.21.2 ,bez tego VPN nie będzie działać więc musicie zainstalować , chyba że już macie ten soft na dysku wtedy odptaszkujcie.

Autor edytował komentarz w dniu: 04.04.2017 15:10
  #223 06.02.2017 18:43

a jest w cyber ghost kraj norwegia do wyboru? zeby miec norweskie ip lub inny program

komandoPL   1 #222 23.01.2017 07:57

A czy ktoś ma może testował równocześnie CyberGhost i PureVPN? bo bawię się tą wyszukiwarką na podanej we wcześniejszym komentarzu stronie (https://www.dobryvpn.pl/porownanie-vpn) i z tych parametrów co mnie interesują (serwery w PL, USA, UK, killswitch i cena poniżej 20 zł za mies.) to najlepiej cyberghost i Purevpn właśnie wypada. Cyberghost da jeszcze przetestować na darmowym koncie ale purevepn już nie

Davia   1 #221 09.01.2017 16:18

@Zero Ghost: Okej, dzięki. Myślałam, że to bardziej skomplikowane :P

Zero Ghost   16 #220 09.01.2017 16:06

@Davia: Hi :P
Jeśli chodzi o rozszerzenie to aktualnie używam tylko WebRTC Control ,oczywiście musisz zezwolić na prace w trybie incognito inaczej nie będzie działać ;) . Jak najedziesz na rozszerzenie i jest włączone wtedy masz komunikat : WebRTC Leak is Prevented jak wyłączysz wtedy widnieje tam ...Leak is Allowed.
Jeśli chodzi o wyciek IP sprawdź wyniki bez VPN i bez blokowania WebRTC i z włączonymi w celach porównawczych.
Różnice będą znaczące ,z widokiem na mapie Google włącznie https://ipleak.net
dobra jest też ta stronka https://browserleaks.com
Zawsze jak wejdziesz do sieci z włączonym VPN sprawdzaj czy wszystko zaskoczyło jak powinno na jednej z powyższych stron .
Na pierwszej stronce jako pierwszy od góry widnieje Twój aktualny adres IP ,poniżej IP wyciekający przez WebRTC i jeśli tu nic niema to rozszerzenie zablokowało wyciek ,jeszcze niżej masz adresy DNS ,po zastosowaniu VPN również zostają zmienione.

Davia   1 #219 09.01.2017 15:07

@Zero Ghost: Witam, ściągnęłam Windscribe oraz WebRTC Leak Prevent do Chrome, ale gdy wchodzę w opcję nie ma tam żadnych ptaszków, jest aby "Incognito protection Not enabled.". Ściągnęłam też WebRTC Control i tam są dwa ptaszki "Zezwalaj na dostęp do adresów URL plików" i "Zezwalaj w trybie incognito", rozumiem, że oba należy zaznaczyć? I jeszcze jedno: skąd mam wiedzieć czy IP dalej nie wycieka? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Zero Ghost   16 #218 05.01.2017 14:48

@Zdziwiony bardzo (niezalogowany): Z darmowych mogę polecić Windscribe , teoretycznie za free jest 2GB transferu miesięcznie ale akurat trwa promocja i jest 10 https://windscribe.com/signup
domyślnie łączy z serwerem w Holandii i wszystko szybko śmiga . Za free masz do wyboru poniższe lokalizacje :
US East
US Central
US West
United Kingdom
Canada East
Canada West
Hong Kong
France
Germany
Luxembourg
Netherlands
Razem z programem proponowana jest instalacja wirtualniej karty sieciowej TAP-Windows 9.21.2 ,bez tego VPN nie będzie działać więc musisz zainstalować , chyba że już masz ten soft na dysku wtedy odptaszkuj.
Na stronce https://ipleak.net jedyny DNS jaki pokazuje należy do serwera powyżej .

  #217 03.01.2017 17:00

@bobixl (niezalogowany): Witam
niestety potwierdzam ;-( Sam używam od roku VPNonline w wersji płatnej ale często przerywa i nie mam pewności ,że chroni !!!Ja po przeczytaniu tego forum wszedłem na SecurityKISS (poprzez serwer VPNonline w UK) a SecurityKISS pokazuje mój prawdziwy IP??????????????A wcale nie ten który mnie przydzielił serwer VPNonline???
I przedstawia się po polsku mimo,że ja sie łączę poprzez zagraniczny serwer????
Czy ktoś może wie jak to możliwe?????
========================================================
Teraz próbuje CyberGhost (free) który nieżle wyglada ale nagle czytam tutaj,że WŁAMUJE SIĘ do poczty uzytkownika???

  #216 03.01.2017 16:29

@Zero Ghost: Witam
ciekawy komentarz ale by się przydała rekomendacja jakiegos darmowego dobrego VPN (najlepiej OpenVPN) który nie jest "zdrajcą " ;-))

  #215 03.01.2017 16:27

@Ss (niezalogowany): Witam
czy ktoś miał TEŻ podobne doświadczenia??????
Bo jesli TAK to jest po prostu skandal!!
Proszę o info bo zacząłem korzystać jest niezły i zastanawiam sie nad wersją płatną ale po takim komentarzu to....;-(

mortul   2 #214 02.01.2017 14:59

@kracik80 (niezalogowany): tzn ? jest tam masa serwerów do wyboru i jeśli wymaga to innego IP to tak, wybierasz serwer i lecisz z koksem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.