CyberLink Power2Go CyberLink Power2Go 11.0.1522.0 Essential

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CyberLink Power2Go to rozbudowany i łatwy w obsłudze program przeznaczony głównie do nagrywania i kopiowania płyt CD, DVD oraz Blu-Ray, posiadający jednak także wiele innych funkcjonalności.

Narzędzie umożliwia również zgrywanie danych z płyty na dysk komputera (np. Audio-CD do MP3 lub FLAC), edytowanie i konwertowanie utworów muzycznych do wybranego formatu, tworzenie DVD z materiałami wideo, a nawet przygotowywanie interaktywnych galerii zdjęć. Użytkownik może pobrać i przygotować kopię zapasową zdjęć i filmów z Youtube, Facebooka, Flickr i Vimeo. Jeśli posiadasz więcej danych niż może zmieścić się na jednej płycie, nie musisz ręcznie ich dzielić - CyberLink Power2Go zrobi to automatycznie zarówno w przypadku standardowych płyt CD, DVD czy też nośników Blu-Ray.

CyberLink Power2Go za każdy razem, gdy nagrywasz płytę, umieszcza nazwy plików i folderów na dysku twardym komputera, więc bez problemu możesz odnaleźć pliki, których potrzebujesz, by na przykład umieścić je ponownie na innym nośniku. Przeglądanie danych i ich wyszukiwanie jest niezwykle przydatne, gdy posiadamy sporą kolekcję. W takim przypadku można dodać indywidualne oznaczenia dla wybranych treści.

Opisywana aplikacja wykorzystuje 256-bitowy algorytm szyfrujący, zapewniając bezpieczeństwo. CyberLink Power2Go pozwala na wypalanie zaszyfrowanych treści na CD, DVD i Blu-Ray, a także oferuje możliwość przeglądania zaszyfrowanych nośników przy pomocy łatwej w obsłudze przeglądarki umieszczonej bezpośrednio na nagranej płycie. W razie awarii CyberLink Power2Go chroni także Twój system, tworząc pełną kopię zapasową Windowsa oraz danych przechowywanych na dysku twardym. Chcąc przywrócić system do działania należy po prostu umieścić w napędzie płytę z kopią zapasową.

Oprogramowanie zostało wyposażone w wiele opcji, ale nie powinno sprawić najmniejszych problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Program wykorzystuje technikę przeciągnij i upuść, więc wybieranie plików do umieszczenia na płycie jest niezwykle szybkie i wygodne.

Uwaga!

  • Udostępniona bezpłatnie edycja Essential umożliwia nieograniczone korzystanie z funkcji do nagrywania nośników CD/DVD/BD. Pozostałe opcje w programie dostępne są na 15-dniowy okres testowy.
  • Pobieranie programu odbywa się przy użyciu udostępnionego przez producenta asystenta pobierania (tzw. downloadera).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!