Cyfrowy Polsat GO Cyfrowy Polsat GO 1.3.0

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cyfrowy Polsat GO to mobilna aplikacja dla klientów Cyfrowego Polsatu umożliwiająca oglądanie wybranych seriali czy programów na ekranie smartfonów i tabletów (maksymalnie na trzech urządzeniach jednocześnie).

Wspomniane rozwiązanie można śmiało określić mianem kablówki w telefonie. Na tym jednak nie koniec, bo Cyfrowy Polsat GO poza dostępem do ponad 80 kanałów telewizyjnych (ich liczba jest uzależniona od posiadanej oferty) zawiera także dział VOD, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza, że opisywane narzędzie oddaje do dyspozycji wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której odnajdziemy interesujące nas materiały.

Jeśli nie do końca wiemy, co chcielibyśmy obejrzeć, możemy skorzystać z systemu rekomendacji. Aplikacja poleci nam ciekawe seriale czy programy na podstawie wcześniejszych wyborów użytkownika. Dostępny jest także program telewizyjny, więc zawsze możemy sprawdzić (nawet z sześciodniowym wyprzedzeniem), co ciekawego będzie można zobaczyć w Cyfrowym Polsacie.

Poza koniecznością aktywacji usługi ON THE GO, Cyfrowy Polsat GO wymaga także stałego połączenia z internetem. Zalogowanie do aplikacji jest możliwe po wpisaniu loginu i hasła z Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!