Czasowy Wyłącznik Komputera 2.52

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Czasowy Wyłącznik Komputera (CWK) to aplikacja przeznaczona do zautomatyzowania procesu wyłączania komputera lub zamykania wybranych programów.

Program z powodzeniem może także służyć do rozłączania połączenia modemowego, restartowania systemu, wprowadzenia systemu w stan hibernacji lub uśpienia. Opisywane czynności zostaną wykonane, zależnie od wybranej opcji (o wskazanej godzinie, po upływie umówionego czasu, po określonej długości bezczynności, po zakończeniu pracy wybranej aplikacji).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze
od kilku dni generuje dziwne komunikaty i nie wyłącza komputera
ocena użytkownika
25.07.2015 01:16 • Recenzja do wersji 2.52

Używałem tego programu od kilku lat - szkoda, że się nie rozwija. Choć nie - "rozwinął się" w złym kierunku. Od kilku dni generuje komunikat o zbyt starej wersji nie wyłączając przy tym komputera o zaplanowanej godzinie. Przy próbie aktualizacji przekierowuje na jakieś dziwne strony z kuponami sieci handlowych. Próba wejścia na stronę autora programu też kończy się takim dziwnym przejściem. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie go odinstalować.

prosty w obsłudze, zaawansowane opcje
dla mnie nie ma
ocena użytkownika
26.02.2012 20:23 • Recenzja do wersji 2.44.1

Programu używam od kilku lat. Przydaje się szczególnie wtedy, kiedy na komputerze zostawiamy jakieś zadanie do wykonania np. defragmentacja dysku, pobieranie pliku, skanowanie antywirusowe, a programy, w których wykonywane są dane zadania nie posiadają opcji wyłączenia komputera, bądź nie spełniają one naszych oczekiwań (bo np. chcemy wstrzymać system, a nie go wyłączać).
Ten prosty program pozwala na rzeczy, które zadowolą również bardzo wymagające osoby. Potrafi nie tylko wyłączyć komputer za określony czas bądź o określonej godzinie, ale również zamknąć tylko jakąś aplikację, zakończyć połączenie sieciowe i wykonać zrzut ekranu przed zadaniem do wykonania, dzięki czemu wiemy, czy aby na pewno zostawione pobieranie plików dobiegło końca przed wyłączeniem komputera. Polecam.