Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny tydzień za nami, kolejne podsumowanie przed nami - jakież to ciekawe teksty opublikowali na swoich blogach użytkownicy dobrychprogramów? Sprawdźmy!

Na dobry początek polecamy typowo techniczne wpisy dla zaawansowanych - rzut okiem na okrojony z interfejsu graficznego system Windows dostarczany razem z płytką Intel Galileo, zabawy z programowaniem płytki Arduino z układem ATmega i trzy wpisy poświęcone odpowiedzialnemu za bezpieczeństwo Sieci firewallowi SonicWall E5500 (wpis pierwszy, drugi i trzeci). A jeżeli będziecie mieli potrzebę instalacji Windows przez sieć LAN, z pomocą przyjdzie Wam program Serva i najnowszy wpis użytkownika Marson1.

Na naszych blogach zawsze sporą popularnością cieszyły się felietony - w tym tygodniu mogliście przeczytać między innymi o wychowywaniu nowego pokolenia przez Google i Microsoft, nadziejach inwestorów na jesienno-zimowy wysyp produktów Apple, samotności w świecie nowych technologii i krytycznym spojrzeniu na cyfrową dystrybucję. Polecamy także rzut okiem na grę Far Cry 3: Blood Dragon, rys historyczny systemu operacyjnego Android i garść informacji o opracowywanym przez KDE nadchodzącym wydaniu Plasma 5.1.

Na koniec odsyłamy Was do recenzji niedrogiego smartfona Samsung Galaxy Core Plus i rzut okiem na smartwatch MOTO 360. Oba te urządzenia trzeba czymś zasilać, a gdy w okolicy brak gniazdka, przyda się nam PowerBank - taki jak opisywany przez lordjahu TP-LINK 10400mAh. Telefon możemy także naładować podpinając go do laptopa - takiego jak testowana przez Shaki81 17-calowa, niedroga Toshiba Satellite L75D-A. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s