Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
12.04.2015 22:52, aktualizacja: 13.04.2015 16:58
Obraz

Za nami bardzo ciepły i przyjemny weekend. Czas więc najwyższy podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów.

Nasze podsumowanie zaczynamy od tematów sprzętowych. Na początek coś dla posiadaczy zegarka Sony Smartwatch 2 - zestawienie przydatnych aplikacji dla tego urządzenia oraz kilka słów o współpracy zegarka Pebble z Windows Phone. Przy okazji możecie przeczytać o aplikacji do zarządzania kontem sieci Plus na telefonie z WP. Polecamy także recenzję myszki Bloody R7 oraz szczegółowy test wysokiej jakości chińskiego tabletu Xiaomi MiPad. Właścicieli starszych telewizorów bez Smart TV może zaś zainteresować prosty Android Box z tunerem telewizyjnym. Mamy także coś dla fanów telefonów SONY Xperia - specyfikację nowego modelu Z4. Z pewnością uruchomi się na niej wszystkie gry i aplikacje z najnowszej odsłony zestawienia Po godzinach oraz Androapka a także mobilną wersję Valiant Hearts i Life is Strange, o ile zostanie kiedyś przeportowane na tablety i smartfony. Warto przeczytać także relację z budowy własnego NAS-a na bazie Banana Pi i zagłębić się w szczegóły programowe takiego rozwiązania. Możemy się nawet pokusić o samodzielne zbudowanie szybkiego komputera, o ile starczy nam funduszy na części. Miłośnicy starszych sprzętów na pewno docenią kolejny tekst o Amidze.

Obraz

A co z pozostałymi tematami? Przeczytajcie garść przemyśleń o eSporcie, IEM 2015 i jego organizacji oraz pracy programisty w korporacji. Jeżeli lubicie gry planszowe, możecie zapoznać się z trzema tego typu produktami - Pokój 25, Ognisty podmuch i Orły i Rakiety. A na deser możecie zapoznać się z fotografowaniem w skali makro i Project Spartan - nową przeglądarką od Microsoftu. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)