Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
08.05.2016 18:14, aktualizacja: 08.05.2016 21:04
Obraz

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów. Co ciekawego napisali nasi użytkownicy w ostatnich 7 dniach?

Na początek zwracamy Waszą uwagę na recenzję Sony SmartWatch 3. Trzecia generacja inteligentnego zegarka od Japończyków jest oparta na Android Wear i posiada wbudowany GPS. Fani urządzeń mobilnych powinni zainteresować się także smartfonem Xiaomi Redmi 3 Pro z 5-calowym ekranem i procesorem Snapdragon 616. Natomiast w obozie Windows Phone możemy testować telefon Lumia 650, który podobnie jak Xiaomi ma 5-calowy ekran. Na telefonie tym (podobnie jak na komputerach z Windows 10) bez problemu uruchomimy aplikację DePesza tworzoną przez użytkownika djfoxer. Pasjonatów okienek odsyłamy jeszcze do przeglądu stworzonego przez morriat i przeglądu nowości, jakie Microsoft wprowadza do swojego mobilnego i desktopowego systemu.

Obraz

Nasi blogerzy to bardzo kreatywni ludzie: Kaworu zbudował własną stację meteo, karol221-10 uruchomił swój komputer przez Internet a Shaki81 samodzielnie naprawił zepsuty laptop. Użytkownicy pisali także o Warhammerze 40.000 na Androida, japońskim RPG Etrian Odyssey i Gravity Rush Remastered dla konsol PS4. Pojawiła się także recenzja odtwarzacza multimedialnego Zidoo X1-II i felietony poświęcone komunikatorom internetowym, cyfrowej suwerenności oraz dobrym obyczajom w e-mailach.

Obraz

Na koniec mamy dla Was kilka nowinek ze świata Linuksa i garść informacji o Śląskiej Karcie Usług Publicznych. Przeczytajcie także podsumowanie 10 lat użytkownika kubut na dobrychprogramach, zestawienie ciekawych kanałów na YouTube i garść informacji o technicznych nowinkach wprowadzonych do naszego portalu. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)