r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, kolejne podsumowanie blogów przed nami. Jakie to tematy poruszyli nasi blogerzy we swoich wpisach? Przekonajmy się!

Na początek przyjrzyjmy się smart-zegarkowi Alcatel Go Watch – jest to jeden z najdłużej działających na jednym ładowaniu urządzeń tego typu. Alcatel Go Watch z pełną baterią może funkcjonować aż dwa dni. Na blogach przeczytacie także o produkowanym przez Microsoft Surface Pro 4 i zapoznacie się z kolejnym wpisem poświęconym komputerowi Karpińskiego, modelowi K-202. Bardzo ciekawy jest także tekst o maszynie Lorenza, siostrze znanej (szczególnie w Polsce) Enigmy. Koniecznie zapoznajcie się również z opisem laptopa stworzonego na bazie komputerka Raspberry Pi.

Przechodząc do tematów softwarowych polecamy Wam wpis wielkipiec, w którym autor udowadnia, że antywirus i firewall są nam do życia kompletnie niepotrzebne. Warto zajrzeć też do ciekawego spisu systemów operacyjnych dla komputerów Amiga i zestawienia przydatnych programów dla Androida. Rzućcie także okiem na nasze nowe forum i dwa wpisy poświęcone grze Battlefield autorstwa Pangrys i t-m-z. Na koniec zaś odsyłamy Was do recenzji gry Enigmatis 3: Cień Karkhali. Miłego czytania!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.