Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
06.09.2015 19:38
Obraz

Kolejny tydzień za nami, dla sporej części z nas wakacje się już skończyły i najwyższa pora wrócić do szkoły. Pogoda także już nie ta - po upałach nie ma śladu, jest zimno i często pada deszcz. Co więc robić przy tak niesprzyjającej aurze? Oddać się lekturze blogów na dobrychprogramach! Zaczynamy :-)

Na dobry początek proponujemy garść technicznych wpisów od winfirst poświęconych działaniu systemu operacyjnego (pierwszy, drugi, trzeci) oraz omówienie zmian w kolejnych kompilacjach Windows 10. Mniej techniczne osoby znajdą na naszych blogach test świetnego, niedrogiego i na dodatek wodoodpornego smartfona Sony Xperia M4 Aqua i rzut okiem na smartwatch Pebble Time - ten wyceniony na około 250 euro zegarek oferuje między innymi wodoodporność, szereg aplikacji dodatkowych, funkcje dla sportowców, wbudowany mikrofon, bezprzewodowe ładowanie i wibracje.

Obraz

Ponadto polecamy Wam praktyczny poradnik fotografowania, garść rozważań na temat prywatności w Sieci i blogowaniu na naszej platformie. Na koniec odsyłamy Was do recenzji odbiornika Miracast Measy A2W, testu gry Lara Croft Go i relacji z budowy nietypowego komputera. Zapraszamy do lektury! Zachęcamy Was także do pisania własnych blogów - jest to doskonały sposób na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)