Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Tradycyjnie, w każdą niedzielę, publikujemy najciekawsze teksty z blogów naszych czytelników. Użytkownicy dobrychprogramów mogą bowiem publikować na platformie blogowej własne wpisy. Zapraszamy do lektury!

Przyjrzyjmy się najpierw wpisom sprzętowym. Na początek odsyłamy Was do recenzji Xiaomi Redmi 4 i rozważań na temat smart zegarków i ich znaczenia w cyfrowej rewolucji. Osoby z mniej zasobnym portfelem mogą zdecydować się na zakup inteligentnej opaski, która podobnie jak zegarek, ma wiele przydatnych funkcji. Klienci powoli rezygnują zaś z kupna tabletu – sprzedaż tego typu urządzeń raczej maleje. Jak z tym trendem radzi sobie Apple? Mimo niekorzystnych warunków dalej zarabia na swoich urządzeniach miliardy. W ostatnim kwartale firma zarobiła prawie 18 mld dolarów, powiększając swój stan konta do astronomicznych 230 mld dolarów. Niezależnie od tego, czy posiadamy sprzęt Apple czy też mobilne urządzenie innej firmy, musimy je czymś ładować. W sytuacjach awaryjnych z pomocą przyjdą nam powerbanki i inne akcesoria opisane przez TomisH. A gdy chcemy posłuchać muzyki z naszej komórki, możemy skorzystać z głośnika bluetooth.

Polecamy Waszej uwadze także recenzję kamery sportowej SJ6 Legend i rzut oka na grę Planet Coaster. Mamy także relację z użytkowania Arch Linux na wiekowym netbooku i zestawienie nowinek dla graczy wprowadzonych w ostatniej, testowej kompilacji Windows 10. Ciekawie prezentuje się także historia firmy Holborn, test Audi A4 i kolejna odsłona cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych. Na koniec odsyłamy Was do zestawienia ciekawych rozszerzeń dla Chrome. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy