Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
12.10.2014 19:12
Obraz

Ciepła, choć nieco deszczowa jesień pozwala nam cieszyć się z uroków spacerów i przejażdżek rowerowych. Ile to jeszcze potrwa, nie wie nikt. Często jest bowiem tak, że bez ostrzeżenia temperatury spadają poniżej zera i do tej pory ciepła jesień nagle przechodzi w zimę. Wówczas wielu z nas rezygnuje z aktywności na świeżym powietrzu i spędza czas w domu, przeglądając między innymi blogi dobrychprogramów.

Co ciekawego napisali w tym tygodniu nasi użytkownicy? Na początek polecamy bardzo interesujący wpis sprzedawcy ze sklepu komputerowego, który opisuje swoje doświadczenia z serwisem Acera, ciekawy felieton na temat historii i przyszłości interfejsów użytkownika, rzut oka na dawne technologie z dzisiejszego punktu widzenia oraz podobny artykuł skupiający się na produktach firmy Sony Ericsson. Mamy także małe przemyślenia na temat jakości obsługi w Netii, poradnik dotyczący kupowania produktów, których teoretycznie nie można wysłać do Polski i historię kaset magnetofonowych. Polecamy Wam także kolejną odsłonę cyklu Sinclair, tym razem opisującą historię komputerów od ZX-82 do ZX Spectrum, mały poradnik dotyczący tworzenia regulaminów dla sklepów internetowych i felieton poświęcony blogerom, którzy obecnie nie publikują, a kiedyś byli bardzo aktywnymi użytkownikami.

Słynne ZX Spectrum
Słynne ZX Spectrum

Przechodząc od ogólnych rozważań do konkretów, czyli oprogramowania, proponujemy recenzję Focus Writer - ciekawej i bardzo prostej aplikacji do pisania, która dzięki trybowi pełnoekranowemu pozwala skupić się tworzonym tekście. Mamy także recenzję testowego Windows 10 działającego na urządzeniu hybrydowym oraz dwóch gier na komputery - dramatu psychologicznego The Path i osadzonego w uniwersum Tolkiena Śródziemie: Cień Mordoru. Fani Linuksa mogą poczytać o migracji do tego systemu z okienek, właściciele smartfonów na pewno zainteresują się przeglądarką Opera Mini na Windows Phone, Hypernaut - skrzyżowaniem TRON-a i Icy Tower oraz kolejną odsłoną przeglądu gier dla Androida. Zapraszamy do lektury!

The Path - dramat psychologiczny na platformę Windows i Mac OS X
The Path - dramat psychologiczny na platformę Windows i Mac OS X

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)