Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
22.05.2016 21:45, aktualizacja: 22.05.2016 23:29
Obraz

Kolejny – tym razem bardzo ciepły – tydzień za nami. Jakie ciekawe wpisy opublikowali użytkownicy dobrychprogramów w ostatnich 7 dniach? Zapraszamy do naszego podsumowania blogów.

Obraz

Na początek przyjrzyjmy się różnorodnym tekstom z dziedziny hardware. Polecamy Waszej uwadze recenzję wzmacniacza sygnału Wi-Fi Linksys RE6700 i powiązany wpis teoretyczny wyjaśniający różnicę między 2,4GHz na 5GHz sygnałem w Wi-Fi. Kolejnym wartym uwagi sprzętem jest bazujący na Wi-Fi system alarmowy CHUANGO AW1 i wyposażony w niezły aparat smartfon Lumia 730 Dual. Oczywiście na tym nie koniec – z typowo sprzętowych wpisów możemy wymienić jeszcze recenzję klawiatury mechanicznej Logitech G810 Orion Spectrum i chińskiego smartzegarka Fifine W9.

Obraz

Czas na systemy operacyjne. Zdaniem KlejnotNilu ostatni rok był okresem zauważalnego rozwoju Linuksa. Fani tego OS-a mogą poczytać także o projekcie Infinality mającym wprowadzić do systemu Linux wysokiej jakości, ostre czcionki. Z kolei w obozie Microsoftu lekki zastój – ilość zmian wprowadzanych w kolejnych testowych kompilacjach Windows 10 nieco zmalała. Szybko rozwijają się za to konkurencyjne systemy mobilne. Android przekonuje do siebie kolejne osoby a Chińczycy z Xiaomi cały czas ulepszają swoje autorskie MIUI, które wkrótce doczeka się wersji 8.

A co z pozostałymi tematami? Z naszych blogów dowiecie się, jak naprawić chiński tablet i po jakie aplikacje sięgnąć, gdy musimy przetłumaczyć dłuższy tekst. Mamy też małe porównanie ofert Orange vs. Vectra i opis projektu Luneta 2016. Na koniec mamy dla Was grę o Pokemonach i kolejną odsłonę cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych. Przypominamy także o nagrodach, które można otrzymać za redagowanie swojego bloga. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)