3D Driving-School - wirtualna nauka jazdy

Strona główna Aktualności

O autorze

Na łamach naszego vortalu zagościł ciekawy program 3D Driving-School symulujący praktyczną część egzaminu na prawo jazdy.

3D Driving-School umożliwia sprawdzenie umiejętności początkującego kierowcy w różnych warunkach drogowych. Aplikacja swoim wyglądem przypomina zwyczajną grę samochodową, ale z tą różnicą, że w 3D Driving-School należy zwracać uwagę na wszystko z czym możemy spotkać się w trakcie rzeczywistej jazdy po prawdziwej drodze. Mowa tu o pieszych, znakach, sygnalizatorach, pojazdach uprzywilejowanych itp. Należy również zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy, ale nie tylko poprzez przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu, ale również poprzez ciągłe rozglądanie się i przewidywanie różnych zdarzeń, z którymi można spotkać się na drodze.

Symulacja odbywa się w trzech miastach, małej miejscowości Gobesdorf, Berlinie oraz Londynie, w którym warto wspomnieć, że obowiązuje ruch lewostronny. Poza sprawdzeniem swoich możliwości z samej jazdy po mieście, należy również wykazać się umiejętnościami wykonywania manewrów parkowania, jazdy na placu ćwiczeń czy po autostradzie. Przez cały czas obserwuje nas wirtualny instruktor, który podpowiada jakie błędy popełnia kierowca podczas jazdy.

Niestety programu jeszcze nie można kupić na polskim rynku, ale producent na swojej stronie umożliwia jego nabycie za 18 euro netto drogą internetową.

Najnowszą wersję programu 3D Driving-School 3.1 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Nauka jazdy

© dobreprogramy