Dashlane 6.5.0.12978

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dashlane służy do przechowywania loginów, haseł i numerów kart kredytowych. Wszystkie informacje wprowadzone do aplikacji są bezpieczne, gdyż wykorzystuje ona algorytm szyfrujący AES-256.

Interfejs użytkownika opisywanego narzędzia jest przejrzysty i nowoczesny. Po lewej stronie mamy dostęp do listy wyboru poszczególnych opcji (np. zarządzanie hasłami czy też sieciowymi płatnościami), natomiast po prawej, w większym oknie, możemy zapoznać się ze szczegółami na temat wprowadzonych danych. Dashlane zawiera także wyszukiwarkę, dzięki której w bardzo szybki sposób uzyskamy dostęp do potrzebnych informacji.

Dashlane integruje się z każdą zainstalowaną przeglądarką internetową i pozwala na automatyczne logowanie się do wybranych serwisów przy wykorzystaniu wprowadzonych danych. Co ciekawe, nie musimy jednak uruchamiać głównego okna opisywanej aplikacji, lecz możemy zalogować się do programu z poziomu interfejsu przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Rayearth   9 #3 14.11.2016 17:56

@Zero Ghost W polskiej pisowni przed znakiem interpunkcyjnym nie stawiamy spacji.

W momencie udostępnienia dla użytkowników darmowych LastPass synchronizacji pomiędzy urządzeniami, Dashlane stał się przeżytkiem.

Zero Ghost   16 #2 13.09.2016 17:00

Nowa promocja na ten program ,licencja na pół roku obejmuje przyszłe aktualizacje i wsparcie techniczne.

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników Dashlane , program dla : Windows,Mac,iPhone,Android.
1).Przejdż do strony rejestracji i podaj swój adres e-Mail : https://www.dashlane.com/en/cs/3bc71f66
2).Pobierz i zainstaluj Dashlane.
3).Po zakończeniu instalacji wybierz opcje "Utwórz darmowe konto" , konieczne będzie podanie adresu e-Mail ,tego samego z który podaliście na stronie Dashlane .
4).Stan subskrypcji sprawdzicie klikając na : Narzędzia<Preferencje<Konto.

Zero Ghost   16 #1 01.06.2016 20:35

Dashlane Premium ,promo na pół roku ,pozostały niecałe 3 dni jeśli ktoś chce to wklejam link do promocji http://www.topsoftbargains.com/w/dashlane-discount-coupon-code/ . Teraz link dla leni https://www.dashlane.com/en/cs/3bc71f66 A tu strona producenta dla tych którzy lubią wiedzieć więcej:)https://www.dashlane.com

Autor edytował komentarz w dniu: 01.06.2016 20:38