Dashlane 6.2050

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dashlane służy do przechowywania loginów, haseł i numerów kart kredytowych. Wszystkie informacje wprowadzone do aplikacji są bezpieczne, gdyż wykorzystuje ona algorytm szyfrujący AES-256.

Interfejs użytkownika opisywanego narzędzia jest przejrzysty i nowoczesny. Po lewej stronie mamy dostęp do listy wyboru poszczególnych opcji (np. zarządzanie hasłami czy też sieciowymi płatnościami), natomiast po prawej, w większym oknie, możemy zapoznać się ze szczegółami na temat wprowadzonych danych. Dashlane zawiera także wyszukiwarkę, dzięki której w bardzo szybki sposób uzyskamy dostęp do potrzebnych informacji.

Dashlane integruje się z każdą zainstalowaną przeglądarką internetową i pozwala na automatyczne logowanie się do wybranych serwisów przy wykorzystaniu wprowadzonych danych. Co ciekawe, nie musimy jednak uruchamiać głównego okna opisywanej aplikacji, lecz możemy zalogować się do programu z poziomu interfejsu przeglądarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!