Dataplicity Dataplicity wersja 6.32

Strona główna iOS Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dataplicity to mobilny klient usługi o tej samej nazwie, która umożliwia zdalny dostęp do komputerów jednopłytkowych Raspberry Pi. Jej największą zaletą jest brak wymogu posiadania publicznego IP, dzięki czemu bez żadnych opłat z Maliną można łączyć się zdalnie z każdego miejsca na świecie.

Do działania aplikacji konieczne posiadanie jest konta w usłudze. Zainstalować Dataplicity na Raspberry Pi można z poziomu aplikacji na dwa sposoby. W obu przypadkach w pierwszej kolejności należy nacisnąć przycisk plusa w prawym górnym rogu ekranu głównego. Następnie – jeśli Raspberry jest podłączone do tego samego Wi-Fi, co smartfon – możliwe jest przeskanowanie sieci i automatyczna instalacja. Aplikacja ręczna polega na wygenerowaniu w aplikacji polecenia, które następnie wprowadzić trzeba na Malinie.

Aplikacja umożliwia korzystanie zarządzanie wieloma urządzeniami jednocześnie – kolejne terminale można przeglądać w kartach, podobnie jak ma to miejsce w mobilnych przeglądarkach internetowych. Z poziomu aplikacji można także uzyskać dostęp do dokumentacji usługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!