r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DefaultMail 2.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny programik pozwalający na zdefiniowanie domyślnego klienta pocztowego, indywidualnie dla każdego użytkownika w systemie (Windows XP pozwala na ustawienie domyślnego programu pocztowego jedynie dla wszystkich użytkowników korzystających z systemu). Pomocny w sytuacji, gdy z komputera korzystają dwie (lub więcej osób) o różnych preferencjach w zakresie programów pocztowych. Obsługa programu sprowadza się do jego uruchomienia z poziomu konta użytkownika, któremu chcemy zmienić ustawienia i wybrania z listy odpowiedniego programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 10.08.2006 23:57

@Fąfel: Właśnie opublikowaliśmy w tej samej kategorii program DefaultBrowser (tego samego autora). Autor testował go tylko z Windows XP ale być może będzie działać także z 2000.

  #1 10.08.2006 22:50

A zna ktoś takie coś tylko do przeglądarek i pod Windows 2000 Professional?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.